התרחבות השימוש בבינה המלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML) הציתה חששות לגבי השפעתה על יחסי העבודה, מקומות עבודה, איגודים מקצועיים וארגוני עובדים. לטכנולוגיות חדשות אלו יש פוטנציאל להפוך סוגים רבים של עבודות לאוטומטיות, מעבודה ידנית ועד למשימות אנליטיות מורכבות. הדבר עלול להוביל לפיטורי עובדים, וליצירת מצוקה כלכלית והפרעה ליחסי העבודה בארגון. עם זאת, המציאות הייתה יותר מתונה והציגה לצד האתגרים והחששות גם הזדמנויות. מסלול יחסי עבודה של וועידת ישראל למשאבי אנוש, מזמין מנהלים, נציגי עובדים ויועצים משפטיים לדון בכנס באתגרים ובהזדמנויות שיוצרת הטכנולוגיה החדשה ואיך ניתן ליצור שיתוף פעולה פרואקטיבי בתכנון כוח אדם במקום צעדים ריאקציוניים, ולהביא למועילות הדדית.


  • תאריך: 24/07/2024 08:30
  • מיקום שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A1

תיאור

הדבר היחיד שיותר הרסני ממדיניות עובדים מוטעית הוא יחסי עובדים מוטעים

אם תחום ניהול יחסי עבודה הוא תחום התעניינותכם או אחריותכם, אתם מוזמנים להצטרף אלנו לדיון ולכנס המרתק כדי לחקור ולדון בשאלות המטרידות לגבי עתיד העבודה ויחסי העבודה בעידן הבינה המלאכותית. הכנס יציג בעזרת גלריה גדולה ומכובדת של מומחים ואנשי מקצוע תובנות וכלים שיבטיחו שכל הצדדים ייהנו מהתקדמות הטכנולוגיה בעבודה.

הכנסת בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה למקום העבודה השפיעה באופן משמעותי על ניהול יחסי העבודה. השינוי הזה הוא רב-צדדי, ומשפיע על היבטים שונים של תעסוקה, ארגוני עובדים והדינמיקה הכוללת בין מעסיקים לעובדים.

מסלול זה ידגיש את ייעול השימוש במשאבי אנוש בתוך ארגונים. זה כולל שיפור הפרודוקטיביות, פיתוח כישרונות והתאמה אסטרטגית של שיטות ניהול משאבי אנוש עם היעדים העסקיים. ניתוחים מתקדמים ובינה מלאכותית משולבים יותר ויותר כדי לחזות ולעמוד בצרכי כוח העבודה.

אנו מצפים לראותכם שם!

הוועידה תערך ביום ד' - 24/07/2024
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים


כוח העבודה העולמי עובר שינוי טכנולוגי מסיבי שרבים מכנים אותו "המהפכה התעשייתית הרביעית". על פי דו"ח של הפורום הכלכלי העולמי, כמעט שליש ממערך הכישורים החשובים ביותר בשנת 2025 יהיו מורכבים ממיומנויות טכנולוגיות שעדיין לא נחשבות הכרחיות לתפקיד כיום.

הכנס יבחן את ההשלכות המשפטיות בהתרה או בחסימה של שימוש בבינה מלאכותית וכלי AI במסגרת העבודה? האם ניתן לעקוב אחרי עובדים? ועוד. ההרצאה תדון בשאלות אלו ונפקדתן המשפטית בעולם ובישראל.

הכנס גם יספק למשתתפים הזדמנות למפגשי נטוורקינג מרתקים שיאפשרו להתחבר קולגות מארגונים אחרים.

הצטרפו אלינו ליום גדוש בתוכן איכותי ומעשיר, למפגש מקצועי וחווייתי עם מיטב המומחים והמנהלים בתחום זה בארץ.

הכנס יכלול גם ביקור בתערוכת ספקים ענקית וססגונית המציעה חיבור עם ספקים ונציגים מתעשיית משאבי אנוש, הזדמנות מצוינת לגילוי דרכים חדשות לעשות עסקים וליצירת קשרים משמעותיים.

ועוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!


לוח ההרצאות (כנס קודם) מסלול יחסי עבודה

התוכנית המעודכנת תשלח לנרשמים בהמשך. תודה


מנחה הכנס: שוקי שטאובר, חוקר וסופר בתחומי ניהול, קריירה, איגוד מקצועי ועבודה


הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

קדימות ברישום תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש - הקליקו כאן


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת חמישה מסלולי תוכן:

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הירשמו עכשיו (חינם) ונתראה בכנס