וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, הינה האירוע הגדול, המקצועי והמקיף למקצועות HR בישראל. הוועידה תציג בעזרת מומחים ומרצים מעוררי השראה את המגמות החדשות ששינו ומשנות מקצה לקצה את הדינמיקה ודרכי הניהול של המשאב האנושי בישראל ובעולם, ותציע פתרונות לאתגרי ניהול העובדים בעידן החדש. הוועידה נועדה בנוסף לחלק האקדמי, ליצור נטוורקינג בין מנהיגי HR מהארגונים המובילים, ולהפגיש את אנשי התעשיה עם משפיענים ומנהיגים מעולם העבודה והניהול בישראל, והכל באירוע מרגש וייחודי הכולל גם תערוכת ספקים חוויתית, הגדולה מסוגה למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד. בוועידת ישראל כמו בכל הכנסים המקצועיים של המרכז הבינלאומי לכנסים, אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!


  • תאריך: 20/07/2022 08:00
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A3

תיאור

יחסים / ניהול / מנהיגות

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בוועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022 וליהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, הכוללת הרצאות מקצועיות, מרצים מעניינים ומפגשי נטוורקינג עם כל העוסקים במקצועות המשאב האנושי.

הכנס ייערך ביום ד' - 20/07/2022
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, תציג בעזרת מומחים ומרצים מעוררי השראה את המגמות החדשות ששינו ומשנות מקצה לקצה את הדינמיקה ודרכי הניהול של המשאב האנושי בישראל ובעולם, ותציע פתרונות לאתגרי ניהול העובדים בעידן החדש.


הכן את העובדים ואת עצמך לעולם העבודה החדש
הכנס יציג את המסע אליו כולנו צריכים לצאת על מנת להישאר רלוונטיים ולהכין את עצמינו להתמודדות מיטבית עם המציאות החדשה. הכנס יציע מודל ייחודי המסייע למנהלים ועובדים לפתח סט יכולות חשוב שמאפשר להמשיך ולהצליח בעולם העבודה בעידן החדש.

אתגרים ופתרונות אופרטיביים בניהול מודל עבודה היברידי
הכנס ידון במבנים הארגוניים החדשים שהובילו צוותים וירטואליים והיברידיים ובדינמיקות עבודה לצד הגדרת תפקידו של מנהל משאבי האנוש במבנה החדש.

מינוף הון אנושי ליתרון תחרותי
הכנס מזמן למנהלות ולמנהלים הסתכלות חדשה ומרעננת על סוגיות במנהיגות ארגונית. וקורא תיגר על פרדיגמות ואמונות בניהול המשאב האנושי בארגונים. הכנס מציב מראה מול עוולות ניהוליות ומציע חלופות יצירתיות לדפוסי חשיבה ותהליכי עבודה שאינם מתאימים עוד לעולם העבודה החדש.

יעדים ואתגרים בעידן העבודה מרחוק
הכנס יחשוף לראשונה בישראל את הדילמות וההצעות שעמדו בפני צוות המומחים שהוקם במשרד האוצר (בהשתתפות פרופ' אייל וינטר, פרופ' מנואל טרכטנברג, פרופ' אבי בן בסט, שופטת בג"ץ בדימוס איילה פרוקצ'ייה ואחרים), להנהגת יום עבודה מרחוק, יספר על ההזדמנות שהתהליך מייצר לרווחת העובד ואיכות עבודתו, ועל האתגרים שהתהליך מעמיד מבחינת תמריצים, יחסי עבודה, וההפרדה בין פנאי ומשפחה לבין לעבודה.

סדנת מנהיגות וחדשנות לחיזוי חזון ויצירת ערך
הכנס יכלול סדנה לחשיבה פורצת דרך שתציג תפישה של מנהיגות שמורכבת מחזון ומיכולת הגשמה ליצירת ערך. החזון מכוון Megatrends, מזהה את ההזדמנויות והאיומים ב-Arena העסקית ומתורגם ליעדים ממוקדי ערך במתודולוגית Hoshin Kanri. המתודולוגיה תומחש במגוון דוגמאות מארגונים בינלאומיים מובילים.

ככה בונים חווית עובד חיובית, הוליסטית ומתמשכת באמצעות טכנולוגיה
הכנס יציג כלים אופרטביים כיצד לייצר חווית עובד מתמשכת מעבר ליום הראשון ויחשוף טכניקות חשובות איך לשמר את העובדים בארגון. 

מופע סיום עם ניקי גולדשטיין
הכנס ייענל במופע סטנד-אפ עצמאי וקורע, מנקודת מבטו הייחודית של ניקי גולדשטיין. שחקן, זמר, חקיין וסטנדאפיסט מהמצחיקים בישראל.

יריד משאבי אנוש לאושר ארגוני וחווית עובד
ההשתתפות בכנס כוללת גם ביקור ביריד משאבי אנוש לאושר ארגוני וחווית עובד וכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.
היריד יוצר הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2022, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, כוללת 4 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מארבעה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהריים ומופע סיום אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן