המשאב האנושי הוא המשאב היקר והחשוב ביותר עבור כל ארגון. בעולם עסקי תחרותי, דינמי ומשתנה, המפתח להצלחה נעוץ ביכולת לגייס, לפתח ולשמר הון אנושי איכותי. על מנת לעמוד באתגר זה, תעמיד הוועידה מסלול לפיתוח מנהלים ובכירים בתחום ניהול משאבי אנוש והון אנושי בהוויה הישראלית. הכנס יעסוק בסוגיות העדכניות והרלוונטיות ביותר עבור מקבלי ההחלטות בתחום ניהול ההון האנושי: מגמות וחידושים טכנולוגיים, אתגרי ניהול בתקופות משבר, פיתוח מנהיגות לקידום שינוי ארגוני, ועוד.


  • תאריך: 24/07/2024 08:00
  • מיקום שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A3

תיאור

הנדסה מחדש של משאבי אנוש: תדלוק פרואקטיביות, כישרון ויעדים עסקיים 

בזמן שאחרים מגיבים, משאבי אנוש מובילים. בעוד שאחרים חוששים, משאבי אנוש מעצימים. זהו הכוח האמיתי של משאבי אנוש אל מול כל משבר!

ברוכים הבאים למסלול ניהול משאבי אנוש של ועידת ישראל למשאבי אנוש. כל הרצאה ופעילות בכנס מעוצבים כדי לספק תובנות עמוקות, כלים מעשיים והזדמנויות חדשות למנהלי משאבי אנוש ומקצוענים בתחום. הכנס מהווה הזדמנות יוצאת דופן ללמידה, רשתות תמיכה, וקידום קריירה בתחום משאבי האנוש.

מסלול זה ידגיש את ייעול השימוש במשאבי אנוש בתוך ארגונים. זה כולל שיפור הפרודוקטיביות, פיתוח כישרונות והתאמה אסטרטגית של שיטות ניהול משאבי אנוש עם היעדים העסקיים. ניתוחים מתקדמים ובינה מלאכותית משולבים יותר ויותר כדי לחזות ולעמוד בצרכי כוח העבודה.

אנו מצפים לראותכם שם!

הוועידה תערך ביום ה' - 24/07/2024
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים


באמצעות הרצאות מקצועיות של מיטב המומחים, פאנלים מרתקים, ומפגשי נטוורקינג, הכנס שם לו למטרה להעניק למשתתפים את הכלים והתובנות העדכניים ביותר להתמודדות עם האתגרים היום-יומיים בתפקידם, ולקידום אפקטיבי של ההון האנושי בארגון. 

הצטרפו אלינו ליום גדוש בתוכן איכותי ומעשיר, למפגש מקצועי וחווייתי עם מיטב המומחים והמנהלים בתחום זה בארץ.

הכנס יכלול ביקור בתערוכת ספקים ענקית וססגונית המציעה חיבור עם ספקים ונציגים מתעשיית משאבי אנוש, הזדמנות מצוינת לגילוי דרכים חדשות לעשות עסקים וליצירת קשרים משמעותיים.

ועוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!


לוח ההרצאות מסלול משאבי אנוש

מנחה הוועידה: אמיר זמורה, יועץ תקשורת, מומחה להתמודדות וניהול משברים ארגוניים


מעבר לעננים: כיצד לטפח מנהיגות תודעתית בזמנים כאוטיים


בינה מלאכותית: המפתח להצלחת ההון האנושי


שינויים קיצוניים: איך להפוך אתגר להזדמנות


 אישי, רלוונטי, אנושי: כיצד AI משנה את חווית העובדמעבר לפרט: גישה סוציולוגית-ארגונית להצלחת יוזמות שינוי


נווטים בערפל: לנהל קריירה בעידן של אי-וודאות צחוק טוב לנשמה: מרתון סטנדאפ מרענן לסיום הכנס

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

קדימות ברישום תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש - הקליקו כאן


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת חמישה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.


תוכנית וסדר יום
סגל המרציםקהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הירשמו עכשיו (חינם) ונתראה בכנס