וועידת ישראל למשאבי אנוש

אודות image
ברוכים הבאים לאתר הרשמי של ועידת ישראל למשאבי אנוש, האירוע הבולט בתחום משאבי האנוש בישראל. המרכז הבינלאומי לכנסים שמח לארח את הכנס היוקרתי הזה, הנערך שנים רבות. הכנס הוא פרי יוזמתו של מר יעקב אלוש, סמכות מוערכת ביחסי עבודה ועורך המדריך השלם ליחסי עבודה וצוות המרכז הבינלאומי לכנסים בראשותה של גברת סיגל בן צבי.

האירוע מרכז תחת קורת גג אחת את כל תעשיית משאבי האנוש של ישראל, זוכה להצלחה חסרת תקדים, המושך אליו מדי שנה קהל מקצועי עצום של למעלה מ-2000 משתתפים מרחבי נוף משאבי האנוש של ישראל.

הוועידה מפגישה סמנכ"לים למשאבי אנוש, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחוויית עובדים, מנהלי אושר ארגוני, מנהלי ארגונים, יו"ר ארגוני עובדים, מנהלי הדרכה ואנשי מקצוע שניהול המשאב האנושי הוא חלק בלתי נפרד משגרת עבודתם.

הוועידה מארחת מומחים מובילים, מובילי מחשבה ומרצים מעוררי השראה בתחום משאבי אנוש ויחסי עבודה המציידים את המשתתפים בידע ובכלים הדרושים להצלחת הארגון בעולם עבודה החדש.

בוועידת ישראל למשאבי אנוש, מוזמנים המשתתפים לצלול לתוך עתיד משאבי האנוש. הכנס מבטיח לספק תובנות, השראה ואסטרטגיות ייחודיות כדי לנווט בנוף המתפתח של העבודה.

המשתתפים בוועידה נהנים מגמישות לבחור מבין חמישה מסלולי תוכן שונים ומהזדמנות לבקר בתערוכת ספקים ענקית ותוססת וממופע סיום.

הכניסה לוועידה אינה כרוכה בתשלום אך מותנית בהרשמה מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.


יעקב אלוש, יו"ר וועידת ישראל למשאבי אנושסיגל בן צבי, מנכ"ל המרכז הבינלאומי לכנסיםליאון זוכוביצקי, המרכז הבינלאומי לכנסים
יעקב אלוש, יו"ר הוועידה
וועידת ישראל למשאבי אנוש
סיגל בן צבי, מנכ"ל משותף,
המרכז הבינלאומי לכנסים
ליאון זוכוביצקי, מנהל תוכן וקשרי מרצים
המרכז הבינלאומי לכנסים