כנס זה משרטט קווים מנחים איך להתאים את הרכש עם המטרות והיעדים בהתאם לאסטרטגיה העסקית של הארגון, כולל זיהוי הסחורות והשירותים הספציפיים שהארגון צריך, וקביעת המקורות החסכוניים והאמינים ביותר לפריטים אלו.


  • תאריך: 27/02/2024 08:35
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A1

תיאור

מודלים/ כלים/ שיטות

ככל שניהול שרשרת הרכש ושרשרת האספקה הפך למורכב מאי פעם, הוא הפך חיוני להשגת חיסכון בעלויות וזמן ושמירה על שליטה בהוצאות. לצד יחסי ספקים חיוביים וחזקים, יותר ויותר ארגונים עושים אוטומציה של תהליך הרכש שלהם תוך הפיכתם למוצרים מוגמרים המסופקים למשתמשי הקצה.

הכנס יציג כלים, תובנות ואסטרטגיות לשיתוף פעולה שיעזרו לבנות קשרים חזקים עם ספקים לצד פתרונות חדשים וחסכוניים יותר לתהליכים קיימים.
הכנס מפגיש את המשתתפים עם עמיתים מרחבי הארץ ויעדכן במגמות, תובנות אסטרטגיות מוצלחות שניתן להצמיח בעזרתם את הארגון.

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

הוועידה תערך ביום ג' - 27/02/2024
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב


השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. ועוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!

תכני המסלול - וועידה קודמת:

מגמות וחידושים בעולם הרכש החדש שחייבים להכיר
מרצה: גיל צפוני- מנכ"ל ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל וחבר הנהלה בכיר בפדרציה האירופית הבינלאומית IFPSM

גיל צפוני


רפורמת התקינה ויבואן מפר אמון
מרצה: עו"ד גיל נדל- מומחה לדיני יבוא ויצוא, הובלה ושילוח סחר בינלאומי. ראש תחום דיני יבוא ויצוא במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן

עו"ד גיל נדל


מגמות ושינויים עדכניים ברכש טכנולוגי
מרצה: עמיחי פרץ קלופשטוק, יועץ בתחומי הרכש הטכנולוגי והענן
עמיחי פרץ קלופשטוק


כיצד להתמודד עם סכנות סייבר ברכש ושרשרת האספקה?
מרצה: עו"ד רונית קריספין, מומחית להגנת מידע ופרטיות, בעברה מנהלת הסיכונים של כל חדרי המחשב של אינטל בעולם, יועצת לסיכוני IT בכירה בפירמת הייעוץ E&Y וברשות להגנת הפרטיות. כיום, בעלים של Prive IT המספקת שירותי הגנת מידע ופרטיות לחברות מובילות במשק.

 עו"ד רונית קריספין


אומנות השכנוע והנעת אנשים כנד כל הסיכויים
מרצה: גיא חן, מומחה לאומנות השכנוע והנעת אנשים, שירת 20 שנה כרכז שב"כ בלב הטרור הפלסטיני, במסגרת תפקידו התמודד עם אינספור מצבים קריטיים בהם היו מוטלים על הכף חיי אדם והוביל פעילויות מבצעיות מורכבות, רגישות וחשאיות.

גיא חן 

Next Stop A Comedy Of Misconnections
הצגה קומית על פערי תרבויות בעולם היזמות והרכש *הלהיט מניו יורק*
בבימויה של מילי אביטל. מאת נגה מילשטיין ומילי אביטל, עם שותף יוצר בן פרי,
שחקנים: בן פרי, מרני וולף

בן פרי
מרני וולף
בן פרי


מופע סיום: מופע מרתון סטנדאפ קורע מצחוק מבית פורטל סטנדאפיסט
הופעת מרתון סטנדאפ בהנחיית הסטנדאפיסט עופר חזון, ובהשתתפות הסטנדאפיסטים סיגל כהנא, עודד מנסטר ומשה פרסטר.


          משה פרסטר
          סיגל כהנא
          עודד מנסטר
          עופר חזון


תערוכת HR2024 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני

במסגרת הוועידה תיערך תערוכת HR2024 לחדשנות לרכש ארגוני ווחווית עובד, הגדולה מסוגה בישראל, הכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים. התערוכה יוצרת הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

ועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים ותערוכת ספקים גדולה וססגונית להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2024, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי רכש, קניינים, מנהלי תפעול, מנהלי שרשרת אספקה ולוגיסטיקה, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי והרכש הארגוני הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן