מסלול זה ידון במשבר החריף בשרשרת האספקה, בתעשייה ובמסחר והשפעתו על ארגונים שנאלצים למתמודד כיום עם בעיות שלא חוו בעבר כגון: השבתת מפעלים, מחסור בסחורות ובציוד, ייקור סחורות, הובלות, שינוע ועוד. המסלול כולל הרצאות מקצועיות וחדשניות.


  • תאריך: 20/07/2022 10:00
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A1

תיאור

מודלים/ כלים/ שיטות


הכנס ייערך ביום ד' - 20/07/2022
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


מסלול זה ידון במשבר החריף בשרשרת האספקה, בתעשייה ובמסחר והשפעתו על ארגונים שנאלצים למתמודד כיום עם בעיות שלא חוו בעבר כגון: השבתת מפעלים, מחסור בסחורות ובציוד, ייקור סחורות,  הובלות, שינוע ועוד. המסלול כולל הרצאות מקצועיות וחדשניות.

תכני המסלול

מנחה: אריה בן שמואלי מנכ"ל ובעלים חברת משיק

"עוצמת המעט הזה" המדבר כמעצב תודעה
מרצה: יאיר מדיאל, מומחה לפיתוח מודלים למנהיגות והעצמה חברתי
בואו לשמוע הרצאה מרתקת על המפגש בין המדבר האנושי למדבר הפיזי היקומי והמשמעויות הנובעות ממנו כגורם בעיצוב התודעה. 

פתרונות רכש מתקדמים לניהול ספקים בעולם משתנה
מרצה: גל כץ, CTO Proactive 4 SCM LTD
כיצד שילוב של טכנולוגיות ומתודולוגיות עדכניות עוזרות להפוך את הרכש מרספונסיבי לרכש פרואקטיבי ומסייעות בצורה משמעותית בתקשורת, שיתוף הפעולה וניהול סיכוני הספקים.

אופטימיזציה בתהליכי רכש פקטור להתייעלות
מרצה: אריה בן שמואלי מנכ"ל ובעלים חברת משיק, מרצה בפורום התפעול ובאוניברסיטאות בנושאי התייעלות בשרשרת האספקה ומערכות רכש.
ארגוני הרכש המובילים בעולם רוצים לפנות זמן למנהלי הרכש על מנת שיעסקו ברכש אסטרטגי. איך מצליחים לתת פתרון לרכש הטאקטי שכבודו במקומו מונח ומהצד השני לפנות זמן כך שאנשי הרכש שלנו יתעסקו ברכש האסטרטגי וישקיעו מזמנם בחיפוש טכנולוגיות חדשניות, פתרונות וספקים חדשים, בניית מפרטי רכש נכונים ועוד.

תקיפות סייבר על שרשרת האספקה הן אחד האיומים המשמעותיים ביותר על הארגון
מרצה: ניר בראון, מומחה להתמודדות עם מצבי משבר, שירת למעלה מ-30 שנה ביחידה 8200 ובמשרד ראש הממשלה. 
תקיפה של ספק שירותים יכולה לפגוע במספר עצום של חברות שונות, ובכך להניב לתוקף הישג מקסימלי במאמץ ממוקד. תקיפות של שרשרת האספקה יכולות להיות מאד רחבות, ולהשתמש בדרכי חדירה מגוונות מאד - ובכך הקושי הרב בהתמודדות מולן.

בהרצאה נסקור את הסוגים השונים של תקיפות שרשרת אספקה, את נקודות התורפה הנפוצות, ואת המשמעויות של תקיפות כאלה על צורת ההתמודדות המומלצת.

משא ומתן - הכל על השולחן! אנשים, חסמים ועסקים.
מרצה: רוחמה ביטה- מנכ"לית המו"מחית מגשרת את הבלתי אפשרי, מחוללת מהפך מחשבתי בקרב אנשים לתועלת החברה והעסקים
האתגרים המובילים אותנו כמנהלים לאמוד ולעמוד במטרות ויעדים. איך מגייסים את הצוותים, הספקים והלקוחות לכדי אינטרסים משותפים. ההזדמנות לגלות סודות וטעויות "שוברות עסקאות".

איך תשפיע הטרנספורמציה והדיגיטציה במערכות הרכש על עתיד המקצוע
מרצה: ד"ר עדי פוקס- מנהל אקדמי ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל, ראש התכנית לתואר שני בבית הספר להנדסה תעשייה וניהול
איך הטרנספורמציה והדיגיטציה שנכנסו בכל הכוח לעולם הרכש משנים את פני המקצוע

יצאתי מדעתי בשלווה
מרצה אורח מאיר חג'בי, מנטור, מורה למיינדפולנס מרצה וסופר מזמין אותנו להתבוננות פנימית
כולנו מתמודדים עם טראומות עבר שמלוות אותנו לאורך כל החיים מתחת לפני השטח ויכולות להתבטא כלפי חוץ בדרך של הרס עצמי, חוסר ביטחון, חוסר יכולת להתמודד עם שינויים, פחד מהצלחה או מכישלון, חוסר יכולת לעבוד לבד או בקבוצה, רגשות המציפים אותנו ומשתקים אותנו או מוציאים אותנו משליטה ועוד.

הסיפור של מאיר חג'בי, מנטור, מורה למיינדפולנס מרצה וסופר, עוזר לנו להתחבר לעולמנו הפנימי ולהבין כיצד ניתן לאתר את אותו אירוע טראומטי שנצרב בתודעה ולשבור את מעגל הסבל.

מופע סיום עם יוסי גבני
מרצה: יוסי גבני, סטנדאפיסט, חד שנון ומשובח, כוכב טלוויזיה ורשת

הוועידה תינעל במופע סטנד-אפ חד, שנון ומשובח, שלא משאיר לקהל שנייה אחת שבה הוא לא נקרע מצחוק עם כוכב הטלוויזיה והרשת יוסי גבני, כוכב התוכניות "מחוץ לחוק", "מלחמת המינים", "קיסריה אקספרס" ובקבוצת מערכוני הפייסבוק "בערך".

תערוכת HR2022 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני

במסגרת הוועידה תיערך תערוכת HR2022 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני, הגדולה מסוגה בישראל, הכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש. התערוכה יוצרת הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2022, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי רכש, קניינים, מנהלי תפעול, מנהלי שרשרת אספקה ולוגיסטיקה,מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי והרכש הארגוני הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהריים ומופע סיום אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן