הערך הגדול ביותר של כל ארגון נמצא בעובדים שלו!

להתכנס זו התחלה, להישאר יחד זו התקדמות, לעבוד יחד זו הצלחה! image
ברוכים הבאים לאתר וועידת משאבי אנוש HR2024, הכנס הגדול והחשוב של תעשיית משאבי האנוש בישראל לשנת 2024.

הוועידה תיערך ביום ב' - 26/02/2024
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד!
הקליקו והבטיחו לעצמכם כרטיס Free Pass ללא עלות


הוועידה תדון בשינוי המשמעותי שחל בנוף משאבי האנוש בישראל בעקבות מלחמת חרבות ברזל, בחמישה תחומים מרכזיים שיעצבו את עתיד משאבי אנוש בשנים הבאות בהם: ניהול משאבי אנוש, ניהול רווחה וחווית עובד, מיתוג מעסיק, טכנולוגיות גיוס, ניהול יחסי עבודה ותכלול גם תערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ואושר ארגוני.

הוועידה מציעה 5 מסלולי תוכן לצד מפגשי נטוורקינג ותערוכת ספקים ססגונית ומעשירה.

לעיון בתוכניות הוועידה, סגל המרצים ובחירת מסלול התוכן, הקליקו על הכפתור הרלוונטי.
תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן

ניתן לשלב בין המסולולים ביום האירוע עצמו בהתאם לתחום התעניינותכם.

למשתתפים בוועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, מובטחת תוכנית מקצועית, ייחודית ובלעדית בחווית למידה מעשירה עם כיבוד עשיר, מפגשי נטוורקינג, ביקור בתערוכת ספקים למשאבי אנוש, ולסיום מופע סטנד אפ מצחיק ושנון שלא תשכחו!

איננו יכולים לשנות את מה שאנחנו לא מודעים אליו. אולם ברגע שאנו מודעים, איננו יכולים שלא לשנות!*

*שריל סנדברג, סמנכ"לית התפעול ומשאבי אנוש של מטא (פייסבוק לשעבר )

הוועידה תקבע סדר יום חדש לטיפול באתגרי משאבי אנוש, חוסן ומנהיגות, לצד טיפוח הפוטנציאל של העובדים ובניית תרבות ארגונית המוכנה לעמוד בכל סערה! בואו לפגוש מנהיגים עסקיים ומוחות מבריקים בתעשיית משאבי האנוש של ישראל שיעוררו אתכם להניע את הארגון קדימה. הירשמו עכשיו!


הוועידה תציג בעזרת מומחים את תרומתה של הבינה מלאכותית לניהול משאבי אנוש, ותברר את ההשפעה של AI גנרטיבי על חדשנות, פרודוקטיביות ותרבות ארגונית. הוועידה תבחן את השפעותיו הספציפיות של ה-AI על תפקוד משאבי אנוש.

כל הכרטיסים המוצעים לכנס זה, הם מסוג Free Pass המאפשרים כניסה חופשית ללא עלות לכל ההרצאות והמסלולים לפי תחום התעניינותכם כולל כניסה לתערוכת הספקים הגדולה בישראל למשאבי אנוש, רווחה ואושר ארגוני אך מיועדים לבעלי תפקיד רלוונטיים.

"הדרך להתקדמות עוברת דרך אנשים" - מפגש נכון אחד יכול להניע אתכם קדימה בקריירה, אל תפספסו את הנטוורקינג !בואו להגדיר מחדש ניהול מטענים אנושיים:
למנהלי משאבי אנוש בישראל, ישנם אתגרים ייחודיים כתוצאה ממלחמת חרבות ברזל והשלכותיה. הם צריכים לטפל בהשפעה הפסיכולוגית של המלחמה על העובדים, להבטיח תמיכה ומשאבים לאלו שנפגעו, ולאזן בין הדאגות לביטחון האישי של העובדים לבין חוסן ושמירה על סביבת עבודה פרודוקטיבית. הכנס יציג למנהלי משאבי אנוש תובנות ופתרונות לניהול המורכבות של כוח עבודה וסרגל כלים לקידום ההבנה, הסובלנות ושיתוף פעולה בין עובדים.

ההצלחה הטובה ביותר היא זו שמגיעה כשאתם עוזרים לאחר להצליח!"*

*וורן באפט

סמנו ביומן: 26/2/2024, אקספו ת"א
בואו להעצים את הצוותים שלכם! בואו ליצור לעצמכם אפשרויות חדשות!

הקליקו והבטיחו לעצמכם כרטיס Free Pass ללא עלות


בוועידה זו כמו בכל הכנסים של המרכז הבינלאומי לכנסים, אין התערבות של נותני חסות בתכנים, אין הרצאות מסחריות או מרצים מטעם, והיא מציעה תוכן מקצועי ובעל ערך גבוה המועבר על ידי מיטב המומחים והמרצים מעוררי ההשראה בתחום!


וועידת ישראל למשאבי אנוש, היא לא עוד כנס; זוהי השקעה בצמיחה המקצועית שלכם, בעתיד הארגון, ובהתפתחות של תעשיית משאבי האנוש. זהו רגע מרכזי בזמן, הזדמנות שלא תרצו לפספס!!

לעיון בתוכניות הוועידה, סגל המרצים ובחירת מסלול התוכן, הקליקו על הכפתור הרלוונטי.
תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן
ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנית ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד.בואו ליהנות גם מביקור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה בישראל לתעשיית משאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד המציגה פתרונות ושירותים לניהול ההון האנושי ושירותים לענף. בואו לכבוש יחד את עתיד משאבי האנוש. הירשמו עכשיו!

"הדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתה עושה. אם עדיין לא מצאת, תמשיך לחפש. אל תסכים להתפשר." *

*סטיב ג'ובס

לסיכום: הוועידה, תספק לכם הזדמנויות ללימוד מגמות חדשות בתעשייה, רכישת ידע חדשני ואקטואלי, תסייע ביצירת קשרים עם עמיתים ומומחים ותעודד שיתופי פעולה מקצועיים. מהרו להירשם מספר הכרטיסים מוגבל.

הקליקו והבטיחו לעצמכם כרטיס Free Pass ללא עלות