רתימת הבינה המלאכותית: תחילתו של עידן חדש במשאבי אנוש

וועידת ישראל למשאבי אנוש - HR2024 image
השנה האחרונה חוותה מהפכה שקטה בתחום משאבי האנוש (HR). על רקע האתגרים העולמיים, הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב מסחרר. הבינה המלאכותית יכולה כעת לאפשר אוטומציה חכמה למשימות רבות בניהול משאבי אנוש, תוך חיסכון משמעותי בזמן ובמשאבים.

אבל זו רק ההתחלה. השינוי האמיתי מתרחש מאחורי הקלעים. ישראל כמרכז עולמי לחדשנות טכנולוגית, נמצאת בחזית המהפכה הזו. מערכות בינה מלאכותית שפותחו כאן, כבר מנטרות בזמן אמת את ההרגלים ודפוסי העבודה בתוך הארגונים. הן יכולות לנתח כמויות עצומות של נתונים, לזהות בעיות בצורה יזומה ולספק תובנות ואסטרטגיות שלא היו אפשריות קודם לכן.

על פי סקר שנערך לאחרונה על ידי גרטנר, נמצא כי 70% ממנהיגי משאבי אנוש מאמינים שבינה מלאכותית תשפיע באופן משמעותי על תפקוד משאבי האנוש של הארגון שלהם במהלך השנתיים הקרובות. גם סקר חדש של חברת הייעוץ McKinsey, מראה עלייה דרמטית באימוץ בינה מלאכותית בתעשיות, כאשר משאבי אנוש מובילים את המהפכה. ככל שה-AI ממשיכה להתקדם, מקצועני משאבי אנוש ממנפים את היכולות שלו כדי לייעל תהליכים, לשפר את מעורבות העובדים ולהניע תוצאות עסקיות.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, תציג את היכולות של ה-AI להעצים את משאבי האנוש ולהניע את כוח העבודה של במדינה לעתיד מזהיר יותר.

הוועידה תיערך ביום ד' - 24/07/2024
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אבי
ב
ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

הקליקו והבטיחו לעצמכם כרטיס Free Pass 


הירשמו עכשיו ובואו ליהנות מחוויה מקצועית, מעשירה ומאירת עיניים, שמטפחת דיאלוג ושיתוף שיטות עבודה מומלצות בין אנשי משאבי אנוש. הצטרפו אלינו בעיצוב עתיד משאבי אנוש, ובחרו לכם אחד מחמשת המסלולים המוצעים.

הוועידה מציעה 5 מסלולי תוכן לצד מפגשי נטוורקינג ותערוכת ספקים ססגונית ומעשירה. ניתן לשלב בין המסלולים ביום האירוע עצמו בהתאם לתחום התעניינותכם.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש
לעיון בתוכניות הוועידה, סגל המרצים ובחירת מסלול התוכן, הקליקו על הכפתור הרלוונטי.

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן

בוועידה זו כמו בכל הכנסים של המרכז הבינלאומי לכנסים, אין התערבות של נותני חסות בתכנים, אין הרצאות מסחריות או מרצים מטעם, והיא מציעה תוכן מקצועי ובעל ערך גבוה המועבר על ידי מיטב המומחים והמרצים מעוררי ההשראה בתחום!"בינה מלאכותית תשנה את כל מקצועות העבודה שלנו. השינוי המשמעותי ביותר יהיה בתעשיית משאבי האנוש, 
בה היא תאפשר לנו להבין טוב יותר את הצרכים והרצונות של העובדים" 
סאטיה נאדלה מנכ"ל מיקרוסופט


הקליקו והבטיחו לעצמכם כרטיס Free Pass