"ההתפטרות הגדולה" ו"התפטרות השקטה"

מלי ביצור פרנס image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023


מסלול: משאבי אנוש

הרצאת מליאה: "ההתפטרות הגדולה" ו"התפטרות השקטה" תאריך: 18/01/23
מרצה: מלי ביצור פרנס- מנכ"לית ובעלים קבוצת הייעוץ Tefen, יו"ר המכון לייצור מתקדם בתעשייה.

תאריך: 18/01/23
שעה: 10:00
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3
השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

תמצית ההרצאה:
איך משפיע גל הפיטורים על תופעת "ההתפטרות השקטה" וכיצד משאבי אנוש צריכים להתנהל בתקופה מורכבת זו.


מסלול משאבי אנוש יעסוק באסטרטגיות, מדיניות ופרקטיקות של ניהול משאבי אנוש
וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, תעלה לסדר היום את תפקיד מנהלי משאבי האנוש במארג החדש של עולם העבודה החדש, ובמיומנויות המפתח ותחומי הידע הנדרשים מהם כיום, כדי להצליח בניהול העבודה והעובדים בעולם העבודה החדש.
לרשותכם סדר יום מרשים עם מרצים ומומחים מעוררי השראה מעולם משאבי אנוש והניהול, שישתפו את התובנות והמומחיות שלהם כדי לעזור לכם להתמודד עם המציאות של עתיד העבודה.

וועידת ישראל למשאבי אנוש מציעה תוכן עשיר, עדכונים, דיונים ומפגשים מקצועיים ב- 5 מסלולי תוכן עיקריים, לצד מפגשי נטוורקינג מרתקים. המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם.


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים ותערוכת ספקים גדולה וססגונית להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.
וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.אתר וועידת משאבי אנוש