בואו לראות איך מהפכת טיקטוק יכולה לקדם את הפעילות שלכם גבוה !

מהפכת טיקטוק מגיעה גם אליכם image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023

מסלול כנס:  יחסי עבודה

שם המרצה: תמיר אמזלג - מומחה לטיקטוק, עם למעלה מ-350,000 עוקבים ברשתות החברתיות, שיראה ויסביר איך להצליח עם הכלי הזה כדי להשפיע על דעת הקהל ולקבל תמיכה, לקדם אג'נדות ולהשפיע על דעת הקהל ועמדות.  

שם הרצאה: בואו לראות ולשמוע איך מהפכת טיקטוק יכולה לשפר את יחסי העבודה בארגון !

תאריך:  18/1/23 שעה: 12:30

מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 - אולם A1

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

תמצית ההרצאה:
TikTok מזמן לא רק לילדים...
נושאי תפקיד רציניים כבר הפנימו את ההשפעה שיש לסרטוני הטיקטוק על הציבור הרחב. גם החברות הגדולות ביותר ואפילו משרדי ממשלה כבר נמצאים שם ובגדול.

ל-TikTok יש פוטנציאל להגיע לקהל גדול ומגוון, וזאת מכיוון שהוא פופולרי מאוד ומשתמשים בו אנשים מכל הגילאים והרקעים.

TikTok יכול לשמש גם כדי להשפיע על דעת הקהל ועמדות, והוא יכול להיות כלי רב עוצמה לקידום מסרים או אג'נדות בתוך הארגון ומחוצה לו.

המרכז הבינלאומי לכנסים, מארח את תמיר אמזלג, מומחה מוביל ל TikTok, מנכ"ל סוכנות הפרסום - "לונה דיגיטל" במאי, תסריטאי, יוצר תוכן עם למעלה מ-350,000 עוקבים ברשתות החברתיות, וסרטונים שצברו למעלה מ-100 מיליון צפיות, להרצאה ודיון על מהפכת TikTok והשימוש הגובר בו, ומזמינים אתכם לשמוע ולראות איך עושים זאת נכון.
מסלול מיתוג מעסיק וטכנולוגיות גיוס
חסי עבודה בין איגוד מקצועי למשאבי אנוש מתייחסים לאינטראקציות ולמשא ומתן המתרחשים בין איגוד המייצג את האינטרסים של העובדים לבין מחלקת משאבי האנוש של ארגון המייצג בדרך כלל את ההנהלה. אינטראקציות האלו יכולות ללבוש צורות רבות, כולל משא ומתן קיבוצי, בירור בעיות משמעת עם עובדים ומשא ומתן על נושאים כמו שכר, תנאי עבודה והטבות או להבדיל פיטורי עובדים.

וועידת יחסי העבודה 2023, תדון השנה בחקר האקלים של מערכות יחסי העבודה בישראל בעולם העבודה החדש, ותעסוק בנושאים אקטואליים שישפיעו על סדר היום של שוק העבודה ויחסי העבודה בישראל.

הוועידה תמחיש את הצורך ביחסי עבודה יעילים לשמירה על יחסים חיוביים ופרודוקטיביים בין עובדים למעסיקים. הוועידה תראה איך יחסי עבודה טובים, יכולים לעזור להבטיח שהצרכים והדאגות של שני הצדדים יילקחו בחשבון ושכל סכסוך או מחלוקת ייפתרו בצורה הוגנת ומועילה לשני הצדדים. בעידן העבודה החדש, ארגוני עובדים יכולים למלא תפקיד חשוב בעיצוב האופן שבו ארגונים ועובדיהם נתפסים בציבור. בשנה האחרונה החלו ארגוני עובדים למתג את עצמם מחדש, כמו גם לבנות תדמית חדשה ולחזק את המוניטין בציבור באמצעות מאמצי שיווק ויחסי ציבור, רשתות חברתיות ואפילו טיקטוק כדי להשיל מעליהם את הדימוי הישן ולהיות רלוונטיים גם לעובדים הצעירים.

הוועידה תעלה מומחים ודוברים שיסקרו את התחום ותקיים דיון רחב בנושא

הכנס ייערך ביום ד' - 18/1/2023
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש
תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.אתר וועידת משאבי אנוש