עולם העבודה המשתנה

אמיר נבון image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023


מסלול כנס:  משאבי אנוש

הרצאת פתיחה: עולם העבודה המשתנה 

מרצה: אמיר נבון- דוקטורנט, מומחה לניהול

תאריך: 18/01/23
שעה: 09:00
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3
השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

תמצית ההרצאה:
שני העשורים האחרונים העמידו בקדמת הבמה את השיח אודות עולם העבודה המשתנה, הגלובליזציה, הדיגיטציה והשינויים הדמוגרפיים יצרו הזדמנויות בלתי פוסקות לציבור העובדים.

לא עוד "סולידריות עיוורת" למקום העבודה אלא חיפוש אחר משמעות יום יומית הן ברמת ההתפתחות האישית והן ברמת ההתפתחות המקצועית.
הרצאה ייחודית זו תציג את המגמות השונות, האתגרים והדילמות בפניהם ניצב עולם העבודה הנוכחי בארץ ובעולם.

על המרצה: 
אמיר נבון, מרצה מבוקש בארץ ובעולם בתחומים של קבלת החלטות, מיומנות עסקית, אקלים ארגוני וניהול קריירה. בעשור האחרון חבר הנהלה בכיר במכללה האקדמית כנרת ובתפקידו הנוכחי משמש כמנהל משאבי אנוש ופיתוח עסקי.מסלול משאבי אנוש יעסוק באסטרטגיות, מדיניות ופרקטיקות של ניהול משאבי אנוש
וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, תעלה לסדר היום את תפקיד מנהלי משאבי האנוש במארג החדש של עולם העבודה החדש, ובמיומנויות המפתח ותחומי הידע הנדרשים מהם כיום, כדי להצליח בניהול העבודה והעובדים בעולם העבודה החדש.
לרשותכם סדר יום מרשים עם מרצים ומומחים מעוררי השראה מעולם משאבי אנוש והניהול, שישתפו את התובנות והמומחיות שלהם כדי לעזור לכם להתמודד עם המציאות של עתיד העבודה.
וועידת ישראל למשאבי אנוש מציעה תוכן עשיר, עדכונים, דיונים ומפגשים מקצועיים ב- 5 מסלולי תוכן עיקריים, לצד מפגשי נטוורקינג מרתקים. המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם.


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים ותערוכת ספקים גדולה וססגונית להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.
וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.
אתר וועידת משאבי אנוש