"לא על הנופש לבדו"

רחל שרון גרטי image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023

מסלול כנס:  ניהול רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד

שם הרצאה: "לא על הנופש לבדו" 

תאריך:  18/1/23 שעה: 13:30

מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 - אולם A2

מרצה: עו"ס רחל שרון גרטי- פרוייקטורית חוסן של כללית

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


תמצית ההרצאה:

מעסיקים השקיעו משאבים חסרי תקדים בבריאות ורווחה נפשית של העובדים. עם שחיקה בשיא כל הזמנים, מנהיגים תוהים אם הם יכולים לעשות שינוי?

ארגון הבריאות העולמי מתאר את הלחץ כמגפת הבריאות העולמית של "המאה ה-21 ". רבים מאיתנו עובדים בתרבויות עבודה של מחוברות תמידית שבהן הלחץ והסיכון לשחיקה נפוצים. כפי שכולם מבינים תרבות העבודה לא צפויה להשתנות.
ההרצאה תציג ארגז כלים לבניית מיומנויות של חוסן שיאפשרו לכם לנווט ביעילות בחיי העבודה של העובדים לחייהם הפרטיים.
"לא על הנופש לבדו"

בהרצאה נתבונן בקצרה בתופעת השחיקה בעולם העבודה ומשם לעקרונות עבודה מעשיים לשם קידום שלומות העובדים והחוסן הארגוני, ונציג עקרונות להטמעת תהליכי עבודה לשם מניעת שחיקה והגברת חוסן הארגון.מסלול רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד
אושר ארגוני הוא לא משהו מוכן. הוא מגיע משיתוף הפעולה של העובדים. הרעיון שאושר הוא משהו שאנחנו יוצרים לעצמנו, ושהוא לא משהו שניתן לנו. בהקשר של מקום העבודה, זה אומר שארגונים ומנהיגים יכולים ליצור סביבת עבודה ותרבות חיובית המקדמת אושר ורווחה, אבל בסופו של דבר זה תלוי בעובדים שיעשו מעשה וייצרו את האושר שלהם בתוך הסביבה הזו.

ליצירת חווית עובד חיובית וקידום אושר ארגוני יכולים להיות מספר יתרונות, לרבות הגברת הפרודוקטיביות, שימור הכישרונות המובילים וההצלחה הכוללת של הארגון.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, תציג אסטרטגיות ישימות שיכולות לעזור לכם ליצור חווית עובד חיובית ולקדם את האושר הארגוני בעולם העבודה החדש.


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.
אתר וועידת משאבי אנוש