העברת המיקוד מ"אושר" ל"רווחה"

רווחה, אושר, חוויה image
התקדמות הטכנולוגיה, התמקדות בבריאות הנפש ובאיזון בין עבודה לחיים משנים מהותית את חווית העובד. חברות משתמשות בבינה מלאכותית, במודלים גמישים של עבודה ויוזמות רווחה ממוקדות כדי ליצור תרבויות עבודה תומכות, כוללות ומעצימות יותר, המכוונות סביב צרכים אנושיים במקום רק פרודוקטיביות.

בשנים הקרובות, העולם הארגוני צפוי לעבור שינויים טרנספורמטיביים באופן הגישה לחוויות העובדים ולרווחת הארגון. השילוב של טכנולוגיה, במיוחד בינה מלאכותית ולמידת מכונה, יחוללו מהפכה בחוויות העובד. תוכניות למידה מותאמות אישית, המלצות בריאות מונעות AI, וסביבות שיתוף פעולה וירטואליות יהפכו לדבר שבשגרה, וישפרו הן את תהליכי ההטמעה והן את תהליכי פיתוח הקריירה.

על כל אלה ועוד בוועידת ישראל למשאבי אנוש. הקליקו על מסלולי התוכן, ובחרו את המסלול המתאים ובואו לוועידה.
המרכז הבינלאומי לכנסים ריכז בכנס רווחה וחווית עובד מומחים ומרצים מהשורה הראשונה בתחום שיעניקו לכם תובנות, כלים ומחקרים להצלחה בנושא רגיש זה:

הוועידה תיערך ביום ד' - 24/07/2024
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב
ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת למוזמנים בלבד!


הקליקו והבטיחו לעצמכם כרטיס Free Pass ללא עלות


בוועידה זו כמו בכל הכנסים של המרכז הבינלאומי לכנסים, אין התערבות של נותני חסות בתכנים, אין הרצאות מסחריות או מרצים מטעם, והיא מציעה תוכן מקצועי ובעל ערך גבוה המועבר על ידי מיטב המומחים והמרצים מעוררי ההשראה בתחום! 


וועידת ישראל למשאבי אנוש תחקור באמצעות מסלול רווחה ייעודי את הרשת הסבוכה של רווחה ארגונית, אושר וחוויית עובדים. הכנס יעמיק באסטרטגיות מעשיות, מגובים במחקרים מלאי תובנות ומחקרי מקרה מהחיים האמיתיים, ותשרטט ביחד עם המשתתפים איך ניתן להפוך את הארגון למרחב מטפח המהדהד בשמחה, פרודוקטיביות ומטרה משותפת. הכנס יחשוף את הערך האמיתי של השקעה בחווית עובד."מנהיגות זה לא להיות אחראי. זה לדאוג למי שבאחריותך." – סיימון סינק


מדידת רווחה וחווית עובד, תהיה מתוחכמת יותר, תוך שימוש בסקרים, כלי משוב וטכנולוגיה כדי להעריך את האפקטיביות של יוזמות בריאות ולהנחות שיפורים.

המרכז הבינלאומי לכנסים ריכז לקראת הכנס את הנושאים החמים שיקבלו התייחסות בכנס ומביא כאת את תמציתם.


בעקבות מלחמת "חרבות הברזל" והשלכותיה, תהיה התמקדות מוגברת בבריאות הנפש ובאינטליגנציה רגשית במקום העבודה. ארגונים ישלבו באופן פעיל משאבים לתמיכה בבריאות הנפש, תוך ניצול אינטליגנציה רגשית כדי לטפח סביבות עבודה אמפטיות ומבינות. שינוי זה צפוי לשפר את הדינמיקה של הצוות ולהפחית את הלחץ באופן משמעותי.

קיימות ואחריות חברתית תאגידית (CSR) ימלאו תפקיד קריטי בשביעות רצון העובדים. עובדים יחפשו יותר ויותר התאמה בין הערכים שלהם לבין המדיניות האתית והסביבתית של הארגון שלהם, וימצאו מטרה והגשמה רבה יותר במקומות עבודה המפגינים מחויבות לעקרונות אלה.

האבולוציה של דגמי העבודה תמשיך לקראת הסדרים היברידיים וגמישים. גמישות זו, האיזון בין עבודה מרחוק למשרד, תשפר את האיזון בין העבודה לחיים, תוביל לשביעות רצון ותפוקה גבוהים יותר של העובדים. במקביל, תכניות בריאות מונעות נתונים יותאמו לצרכי כוח אדם ספציפיים, ישפרו את שביעות הרצון הכללית ויפחיתו שחיקה.

יהיה דגש משמעותי על יצירת תרבות עבודה מכילה ומגוונת. ארגונים ישקיעו ביוזמות והדרכה של DEI, ויבטיחו שכל העובדים ירגישו מוערכים ומכובדים. בנוסף, העצמת עובדים באמצעות אוטונומיה ומבני ניהול מבוזרים תגביר את המעורבות והחדשנות.

סגנונות מנהיגות יתפתחו להיות אמפתיים ותומכים יותר, תוך הכרה בהשפעה המהותית של מנהיגות על רווחת העובדים. הזדמנויות למידה ופיתוח מתמשכות יהיו מרכזיות בחוויית העובד, לשמור על מעורבות העובדים ולסייע בהתקדמות הקריירה.

הכנס ייערך ביום ד' - 24/07/2024
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומיועדת לבעלי תפקיד רלוונטיים

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן

כנס אושר ארגוני וחווית עובד, הינו חלק מוועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, הכוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בנוסף האירוע מהווה חממת נטוורקינג ואתם מוזמנים ליצור שיתופי פעולה, להחליף רעיונות וליצור קשרים בעלי ערך עם מנהלים/ות מארגונים אחרים בתעשייה. אינטראקציות אלו מובילות לרוב להזדמנויות ליצירת מערכות יחסים מקצועיות ארוכות טווח.

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.


הירשמו עכשיו (חינם) ונתראה בכנס

נתראה בכנס רווחה