במוקד ההומה של העולם העבודה החדש, היבט אינטגרלי אחד עומד כדופק הלב של הארגון, היבט שמעצים את הפרודוקטיביות, מדרבן חדשנות ומעורר נאמנות - הרווחה הרגשית והאושר של העובדים. זה לא דאגה משנית או מותרות נוספות; זה נשמת החיים שיכולה להרים או לשבור כל ארגון בנוף התחרותי והמורכב של עולם העבודה החדש. יצירת מקום עבודה משגשג כרוכה באיחוד הרמוני של שלושה מרכיבים מרכזיים: רווחה ארגונית, אושר ארגוני וחוויית עובד חיובית. הם מהווים כסלע איתן של ארגון גמיש, מצליח ובר קיימא.


  • תאריך: 27/02/2024 08:15
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A2

תיאור

רווחה - אושר - חוויה

בואו לגלות את הסודות לאושר ארגוני: הצטרפו אלינו לכנס הגדול והמרשים למנהלות/י רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד, כדי להכיר מקרוב את הרשת הסבוכה של הרווחה הארגונית שייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש רווחה  - 27/02/24, באקספו תל אביב

כנס מנהלי הרווחה יעמיק באסטרטגיות מעשיות, מגובים במחקרים מלאי תובנות ומחקרי מקרה מהחיים האמיתיים, וישרטט ביחד עם המשתתפים איך להפוך את הארגון למרחב מטפח המהדהד פרודוקטיביות ומטרה משותפת. הכנס יחשוף את הערך האמיתי של השקעה באושר ורווחת עובד

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.
ועוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים


הוועידה תערך ביום ג' - 27/02/2024
במרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

הוועידה גם תספק למשתתפים הזדמנות למפגשי נטוורקינג מרתקים שיאפשרו להתחבר למשתתפים שהרקע המקצועי שלהם ותחומי העניין שלהם דומים.
השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. ועוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.


לוח ההרצאות וועידה קודמת

מנחה הוועידה: אמיר זמורה, יועץ תקשורת, מומחה להתמודדות וניהול משברים ארגונייםמופע סיום: מופע מרתון סטנדאפ קורע מצחוק מבית פורטל סטנדאפיסט
הופעת מרתון סטנדאפ בהנחיית הסטנדאפיסט עופר חזון, ובהשתתפות הסטנדאפיסטים סיגל כהנא, עודד מנסטר ומשה פרסטר

משה פרסטרעודד מנסטרסיגל כהנאעופר חזון
משה פרסטר
עודד מנסטר
סיגל כהנא
עופר חזון


ביקור בתערוכת HR2023 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני
במסגרת הוועידה תיערך תערוכת HR2024 לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני, הגדולה מסוגה בישראל, הכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש. התערוכה יוצרת הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.


אתם קוראים נכון! 

וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2024, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם.


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד עשיר, ביקור בתערוכת ספקים חוויתיית ומופע סיום.


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.