גיוון והכלה בעולם העבודה החדש

פרי גליקמן image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023

מסלול כנס:  ניהול רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד

שם הרצאה: גיוון והכלה בעולם העבודה החדש 

תאריך:  18/1/23 שעה: 09:15

מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 - אולם A2

מרצה: פרי גליקמן, מאמן ארגוני ומוביל תהליכי גיוון והכלה בארגונים ובחברות

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


תמצית ההרצאה:

הצטרפו אלינו להרצאת הפתיחה של מסלול רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד, עם פרי גליקמן, מאמן ארגוני ומוביל תהליכי גיוון והכלה בארגונים שגם ינחה את הכנס, במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש בתאריך 18/1/23, באקספו תל אביב.

גיוון והכלה במקום העבודה חשובים מכיוון שהם יכולים להוביל לסביבת עבודה חיובית ופרודוקטיבית יותר. זה כרוך ביצירת תרבות שמכבדת ומסבירת פנים לאנשים מכל רקע, כולל אנשים ממגדרים, נטיות מיניות, דתות, גילאים, יכולות ורקע סוציו-אקונומי שונים ועוד.

על ידי הערכת גיוון וקידום הכלה, חברות יכולות למשוך ולשמור על כישרונות מובילים, לשפר את קבלת ההחלטות ופתרון הבעיות ולשרת טוב יותר את הלקוחות שלהן.

ההרצאה תעסוק בהגדרת המושג "גיוון והכלה" ותציג תוצאות מחקרים על השפעתם הפנומנאלית של הגיוון וההכללה על הארגון ועל תוצאותיו העיסקיות.

כאן יש לזכור כי בעולם העבודה החדש, בו עבודה מרחוק ולוחות זמנים גמישים הופכים נפוצים יותר, חשוב להמשיך לתעדף גיוון והכלה. זה יכול להיות מאתגר בסביבה וירטואלית, אבל יש פעולות שחברות יכולות לנקוט כדי להבטיח שהעובדים המרוחקים שלהן ירגישו כלולים ונתמכים

בהרצאה יינתנו דגשים להטמעה נכונה של "גיוון והכלה" בארגון כולל חקר מקרה (case study), אשר יתאר תהליך הטמעה כזה בחברת ההייטק F5.
מסלול רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד
אושר ארגוני הוא לא משהו מוכן. הוא מגיע משיתוף הפעולה של העובדים. הרעיון שאושר הוא משהו שאנחנו יוצרים לעצמנו, ושהוא לא משהו שניתן לנו. בהקשר של מקום העבודה, זה אומר שארגונים ומנהיגים יכולים ליצור סביבת עבודה ותרבות חיובית המקדמת אושר ורווחה, אבל בסופו של דבר זה תלוי בעובדים שיעשו מעשה וייצרו את האושר שלהם בתוך הסביבה הזו.

ליצירת חווית עובד חיובית וקידום אושר ארגוני יכולים להיות מספר יתרונות, לרבות הגברת הפרודוקטיביות, שימור הכישרונות המובילים וההצלחה הכוללת של הארגון.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, תציג אסטרטגיות ישימות שיכולות לעזור לכם ליצור חווית עובד חיובית ולקדם את האושר הארגוני בעולם העבודה החדש.


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.
אתר וועידת משאבי אנוש