"מסע אל האמת"/ מאחורי הקלעים של תחקירי "עובדה"

עמרי אסנהיים image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022


"מסע אל האמת"/ מאחורי הקלעים של תחקירי "עובדה"

תאריך: 20/07/22
שעה: 13:30
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

הוועידה מארחת את עמרי אסנהיים, כתב בכיר בתכנית "עובדה", יוצר ומפיק סרטים וסדרות תחקירים-דוקומנטריים ("פולארד", "הליכודניקים"), חתן פרס סוקולוב לעיתונות ומחבר הספרים רבי המכר צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל ולתפוס רוצח. עמרי יחשוף את מאחורי הקלעים של פרשיות המסעירות של ישראל, ומזמין אתכם להרצאה מרתקת גלויית לב, הפותחת צוהר למסע שלו לחקר האמת.
הרצאה מבוססת ממצאי מחקרים המראה כיצד ניתן להפוך את העבודה היברידית לחוסן ארגוני, תאפשר הצצה למודלים טכנולוגים לניהול ארגון היברידי, תספר איך שומרים על אפקטיביות ארגונית גם מרחוק, ותיתן פתרונות ודוגמאות מארגונים מובילים.

מרצה: עמרי אסנהיים, עיתונאי חוקר, יוצר ומפיק של סדרות תחקיר דוקומנטריות בתוכנית "עובדה". חתן פרס סוקולוב לעיתונות חוקרת 

אסנהיים זכה גם פעמיים בפרס פורום היוצרים הדוקומנטריים על סרט הטלוויזיה הטוב של השנה. ב-2016 על סרטו "הסודות של גנדי", וב-2018 על סרטו: "המירוץ אחרי הגלימה", תחקיר העוסק בוועדה לבחירת שופטים. סרטים נוספים שלו,
"צאלים" (מדליית זהב בפסטיבל הסרטים בניו-יורק) ו"סלוקי" (מדליית ארד בפסטיבל הסרטים בניו-יורק) זכו בהכרה בינלאומית.

מחבר רב-המכר: צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל (כנרת זמורה ביתן) העוסק בפרשת אסון צאלים ב'. ומחבר הספר לתפוס רוצח – המסע בעקבות האלמן שרצח את נשותיו (כנרת זמורה ביתן), שהפך גם הוא לרב מכר.

* ההרצאה תינתן במסגרת מסלול משאבי אנוש וניהול ארגוני

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מציעה 5 מסלולי תוכן:ניתן לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.

וועידת ישראל למשאבי אנוש - יולי 2022
הירשמו עכשיו - מספר המקומות מוגבל!