בעשור האחרון אנו עדים למגמות שמשנות את שוק העבודה. חשיבות הזיהוי המוקדם של מגמות אלו והצורך להתאים את כוח האדם ואת ההון האנושי לצרכים המשתנים של שוק העבודה הם כורח המציאות אולם טומנים בצידם מתחים וסכסוכים ביחסי העבודה שעשויים לערער את היציבות הארגונית. וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, תדון השנה בחקר האקלים של מערכות יחסי העבודה ותעסוק בנושאים אקטואליים שישפיעו על סדר היום של שוק העבודה ויחסי העבודה בישראל. הוועידה מקדישה לנושא חשוב זה ערוץ מיוחד שיתמקד רובו ככולו בתחום זה.


  • תאריך: 22/07/2022 09:20
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A1

תיאור

יחסים / ניהול / מנהיגות

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק לכנס יחסי עבודה הנערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, וליהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, הכוללת הרצאות מקצועיות, מרצים מעניינים ומפגשי נטוורקינג עם כל העוסקים במקצועות המשאב האנושי.

הכנס ייערך ביום ד' - 20/07/2022
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, תדון השנה בחקר האקלים של מערכות יחסי העבודה ובהשפעת הקורונה באופן בו המחוקק, בתי המשפט והמעסיקים בחרו לאזן בין האינטרסים המתנגשים.   

הצעת חוק חדשה תחייב מינוי נציג עובדים לדירקטוריונים
דירקטוריונים נוטים כיום לקבל החלטות שמשרתות את האינטרס של בעלי המניות cfkk ובפרט t, בעלי השליטה, לעיתים בלי להביא בחשבון את אינטרסים והזכויות של קבוצות בעלי עניין נוספות כדוגמת העובדים שמושפעות מההחלטות אלו.
הכנס יארח את ח"כ מיכל רוזין שהגישה לאחרונה הצעת חוק שתחייב מינוי נציג עובדים לדירקטוריונים של חברות ציבוריות לסקירה ודיון בהצעה.

חוקי עבודה בזמן קורונה - תמונת מצב: על חיסונים, תו ירוק ומה שביניהם
מגפת הקורונה תפסה את כולנו לא מוכנים וחייבה את עולם העבודה להתמודד עם אתגרים רבים ושונים תוך שהמצב משתנה ומתפתח ללא הרף.
הכנס יעסוק בהתמודדות עולם העבודה עם נגיף הקורונה, החל מהחקיקה, עבור דרך מדיניות המעסיקים וכלה בפסיקת בתי הדין לעבודה ובית המשפט העליון, ויחשוף איך בתי המשפט והמעסיקים בחרו לאזן בין האינטרסים המתנגשים.   

תורת המשחקים : כלי עוצמתי לשיפור איכות החיים בעבודה
תורת המשחקים לוקחת תורה כלכלית מתמטית מסובכת ומורכבת, ומפשטת אותה כדי להשתמש בעקרונותיה בחיי היומיום.
הכנס יסביר וידגים איך השימוש בתורת המשחקים מעניק לנו כלים לחשיבה אסטרטגית ודרך לשפר אפקטיביות בעבודה, תהליכי משא ומתן וכלים לקבלת החלטות בתנאי אי ודאות.

איך לנצח בקרבות היום יום
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבא? הכנס יארח את המיידליסט האולימפי אריק זאבי להרצאה מרתקת הממחישה באמצעות סיפורים אישיים וניתוח מצבים שונים שאיתם התמודד בעבר כספורטאי אולימפי, לבין היכולת של אחד מאיתנו לגייס את עצמו את לקראת התמודדות בקרבות היום יום.

הדיון המרכזי
הכנס יקדיש את הדיון המרכזי לדרישה ההולכת וצוברת תאוצה בקרב העובדים, להיות חלק מדירקטוריון החברה (כמו באירופה) ולדון בשאלה האם זו פריבילגיה השמורה בלעדית לבעלי המניות ובעלי השליטה או זכות בסיסית שגם העובדים ראויים לה.

יריד משאבי אנוש לאושר ארגוני וחווית עובד
ההשתתפות בכנס כוללת גם ביקור ביריד משאבי אנוש לאושר ארגוני וחווית עובד הכוללת תצוגות מרהיבות וייחודיות של ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

היריד יוצר הזדמנות מצוינת לגלות מוצרים ושירותים וכן דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2022, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, כוללת 4 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מארבעה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהריים ומופע סיום אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא: להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן