שייכות רווחיות ומה שבינהם- איך יוצרים תחושת שייכות שעובדת?

חנה שטיינברג image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023

מסלול כנס:  מיתוג מעסיק וטכנולוגיות גיוס

שם המרצה: חנה שטיינברג- יועצת ארגונית, מטמיעה תהליכי מחוברות ושייכות בארגונים. מומחית לתחום שימור עוברים ויצירת מנהיגות ניהולית 

שם הרצאה: "שייכות רווחיות ומה שבינהם- איך יוצרים תחושת שייכות שעובדת?"

תאריך:  18/1/23 שעה: 09:15

מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 - אולם A4

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

תמצית ההרצאה:
עובד שמרגיש שייך שווה לארגון פי 5 מעובד ממוצע.
מחקרים מראים ש 79% מהארגונים מאמינים שטיפוח תחושת שייכות חשוב מאוד להצלחתם. 93% מהם מסכימים כי תחושת השייכות משפיעה על הביצועים והמוטיבציה.

אז למה 87% מהארגונים לא מיישמים תחושת שייכות במקום העבודה?
כי הם לא יודעים איך. אז איך עושים את זה?

בואו לשמוע איך מיישמים תחושת שייכות שועבדת, מודל ישים ופרקטי לכל מנהל/ת וארגון. .מסלול מיתוג מעסיק וטכנולוגיות גיוס
מיתוג מעסיק הוא תהליך של ניהול והשפעה על המוניטין שלכם כמעסיקים בקרב מחפשי עבודה, עובדים ובעלי עניין מרכזיים . נושא זה מקיף את כל מה שאתם עושים כדי למקם את הארגון שלכם כמעסיק מועדף. מיתג מעסיק מתעצב על פי החוויות של העובדים בהווה ובעבר. בשוק העבודה התחרותי של היום, מעסיקים חייבים להתמקד במיתוג המעסיק שלהם כדי למשוך כישרונות מובילים.

וועידה תציג דרכים וכלים באמצעותם ניתן לבנות ולחזק את מיתוג המעסיק שבסופו של יום יעזור לכם למשוך ולשמר את הכישרונות המובילים, לשפר את מעורבות העובדים ולהגדיל את שורת הרווח, תעלה לדיון גם את השאלה האם אפשר לפטר עובדים ולהישאר מותג מוערך?
למרות ההאטה במשק וגלי הפיטורים שהולכים ומתגברים, גיוס ושימור עובדים נותר אתגר אסטרטגי וקיומי עבור ארגונים. לכן, מיתוג מעסיק הוא קריטי במיוחד בתקופה זו. הוועידה תדון ותציג בעזרת מומחים דרכים להגן על מיתוג המעסיק גם כאשר הארגון חווה פיטורים או ארגון מחדש.

בואו לקבל פתרונות לאתגרי ניהול העובדים בעולם העבודה החדש.
המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס מיתוג מעסיק וטכנולוגיות גיוס, הנערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים

המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.אתר וועידת משאבי אנוש