הרצאת אורח: "כדי לתפוס נוכל צריך לחשוב כמוהו"

אדוה דדון image

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023

מסלול כנס:  ניהול רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד

שם הרצאה: "כדי לתפוס נוכל צריך לחשוב כמוהו" 

תאריך:  18/1/23 שעה: 12:00

מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 - אולם A2

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

תמצית ההרצאה:
אדווה דדון, כתבת תחקירים ומגישת חדשות ערוץ 12, בהרצאת אורח מרתקת על עולם ההונאות והנוכלות בישראל.

הוועידה מארחת את אדוה דדון, כתבת בכירה בחדשות ערוץ 12 ומגישת סדרת תחקירי ״הנוכלים״, כלת פרס אגודת העיתונאים למצוינות בעבודת שטח וחשיפת עוולות חברתיות. אדוה תחשוף את מאחורי הקלעים של הפרשות המסעירות, כיצד ניתן לבצע משימה שנדמית בלתי אפשרית, כיצד קצה חוט מוביל לתפיסת נוכל, מה אפשר ללמוד על אומנות השכנוע של הנוכלים הגדולים, ואיך אנחנו כעובדים או מעסיקים יכולים לקחת מזה תובנות וליישם את המסקנות בארגון.

ההרצאה תעסוק גם בסוגייה שמעסיקה נשים רבות ״מה היית עושה לולא היית מפחדת״, מה ניתן ללמוד מהרגע הזה בו המבט עם העיניים של הנוכל מצטלב על קבלת החלטות בחיים, הורות וקריירה.

מרצה: אדוה דדון, עיתונאית חוקרת, מגישת סדרת תחקירי ״הנוכלים״ וכתבת בכירה במהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 12. חושפת פרשות ההונאה ועבירות מין בשנים האחרונות. כלת פרס ״אגודת העיתונאים״ למצוינות בעבודת שטח וחשיפת עוולות חברתיות. 


מסלול רווחה לאושר ארגוני וחווית עובד
אושר ארגוני הוא לא משהו מוכן. הוא מגיע משיתוף הפעולה של העובדים. הרעיון שאושר הוא משהו שאנחנו יוצרים לעצמנו, ושהוא לא משהו שניתן לנו. בהקשר של מקום העבודה, זה אומר שארגונים ומנהיגים יכולים ליצור סביבת עבודה ותרבות חיובית המקדמת אושר ורווחה, אבל בסופו של דבר זה תלוי בעובדים שיעשו מעשה וייצרו את האושר שלהם בתוך הסביבה הזו.

ליצירת חווית עובד חיובית וקידום אושר ארגוני יכולים להיות מספר יתרונות, לרבות הגברת הפרודוקטיביות, שימור הכישרונות המובילים וההצלחה הכוללת של הארגון.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, תציג אסטרטגיות ישימות שיכולות לעזור לכם ליצור חווית עובד חיובית ולקדם את האושר הארגוני בעולם העבודה החדש.


תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2023, כוללת 5 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר ארגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מחמישה מסלולי תוכן:
המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלי אושר ארגוני, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

אתר וועידת משאבי אנוש