מסלול יחסי עבודה


09:30 - יעוץ משפטי: כללי עשה ואל תעשה ביחסי עבודה

מרצה: עו"ד אפרת דויטש, משפטנית מומחית מובילה בדיני עבודה, יועצת ומלווה תהליכי רה-ארגון מורכבים, וניהול מו"מ קיבוציים ואישיים

סקירה משפטית חשובה ועדכנית על הסוגיות המהותיות ביותר שעומדות כיום לפתחם של ארגוני עובדים . ההרצאה תציג סרגל כלים מנחה על המותר ואסור ביחסי עבודה שיהווה מעין שולחן ערוך להתנהלות ארגונית ולניהול נכון של סכסוכים.

10:30 - מנהיגות: מפתחות להצלחה

מרצה: ד"ר עוז גוטרמן – פסיכולוג ומומחה בייעוץ ארגוני , מומחה בתחום המצוינות, חוקר ומומחה בתחום האינטליגנציה הרגשית וניתוח שפה לא מילולית.

הרצאה מיוחדת על מנהיגות של הפסיכולוג, ד״ר עוז גוטרמן המראה את כל הדרכים כיצד לרתום את עובדי הארגון לטובת רעיון או משימה, או פעילות. ההרצאה משלבת בין הומור, מחקר וחוויה החושפת את הגורמים המנבאים הצלחה!

11:30 מפגש ושיחה עם שר האוצר, מר משה כחלון

מרצה: שר האוצר - מר משה כחלון

הרצאת אורח בנושא: מקומם של וועדי העובדים בפיתוח הכלכלה בישראל. וועידת יחסי העבודה מארחת לשיחה ולדיון את שר האוצר מר משה כחלון

12:15 - איגוד מקצועי: "המאבק על הוועד"

מרצה: יהושע (שוקי) שטאובר, יועץ, סופר, עיתונאי, ומומחה לניהול, יחסי עבודה וקריירה

הספר "המאבק על הוועד" מתאר בהרחבה את המניעים שגרמו בעשור האחרון לעובדים רבים לצאת למאבק מול מעסיקיהם כדי להתארגן במסגרת איגודים מקצועיים ולהקים ועד עובדים במקומות עבודתם. מפגש עם שוקי שטאובר, מחבר הספר שיספר וייסקור את התהליכים שחוו וועדי העובדים ממגוון היבטים: תהליכי רוחב משקיים, התמודדויות משפטיות, שימוש באמצעי התקשורת וברשתות חברתיות, הפגנות רחוב ועוד.

12:30 - הדיון המרכזי: עתיד וועדי העובדים

פאנל מומחים: מנחה: יהושע (שוקי) שטאובר, יועץ, סופר, עיתונאי, ומומחה לניהול, יחסי עבודה וקריירה

דיון ורב שיח בהשתתפות הקהל על התארגנויות עובדים והפריחה בארגוני עובדים. הדיון יהיה בהשראת הספר החדש של שוקי שטאובר: "המאבק על הוועד" שיצא זה עתה לאור. חברי הפאנל המקצועי: ☆ עמיחי סטינגר- מנכ"ל האגף להתאגדות עובדים בהסתדרות ☆ עו"ד מורן פרידמן- מח' יחסי עבודה, פישר- בכר חן וול אוריון ☆ מיקי פלד- כתב כלכליסט לשעבר ודוקטורנט באוני' תל אביב ☆ דגנית ישראל - העמותה למשאבי אנוש חברי פאנל הוועדים: ☆ אופיר הרפז - יו"ר ועד העובדים כ.א.ל כרטיסי אשראי לישראל ☆ שלומי לוגסי - יו"ר ועד העובדים פסגות ☆ רעות פבלוביץ' - יו"ר ועד העובדים לאומי קארד ☆ אהד כהן - יו"ר ועד העובדים EY ישראל ☆ דוד טולדנו - יו"ר ועד העובדים חברת אלדן מנחה: שוקי שטאובר, סופר, עיתונאי ומומחה ליחסי עבודה

14:00 - ארוחת צהרים במסעדת - Daily Events

15:00 - מופע בידור: יאיר ניצני "מרים גבה"

מרצה: יאיר ניצני, חבר להקת ״תיסלם״, עורך ומגיש תוכנית סאטירה ברדיו ובטלוויזיה

יאיר ניצני במפגש בלתי אמצעי עם קהל. בדרכו המשעשעת ובהומור המיוחד לו מציב ניצני מראה בפני הישראליות הכל כך מוכרת, ומציע לנו להסתכל עליה בחיוך של השלמה. הוא מדבר על ״תיסלם״, על הברז שלו , תוכניות רדיו וטלויזיה ״שירו של שפשפ״, ״האשם תמיד״ ו״שיר המנגל״ ועל השיר ״פרצופה של המדינה ״ שכתב לפני שלושים שנה עדיין נשאר רלוונטי.

16:00 - סיום, חלוקת מתנות ופיזור