המגמות החשובות שמעצבות מחדש את עתיד משאבי האנוש 

ניהול משאבי אנוש בעולם העבודה החדש
טכנולוגיית משאבי אנוש היא ביטוי גג לכל הטכנולוגיה המשמשת אנשי משאבי אנוש לשיפור תפקודים ארגוניים. בשנתיים האחרות בשל אילוצים ומעבר לעבודה היברידית ועבודה ומרחוק, הואצו תהליכים באופן דרמטי ומחלקות משאבי אנוש נאלצו להטמיע תוך זמן קצר פתרונות טכנולוגיים בעבודתן.

הוועידה תברר כיצד הטכנולוגיות והאוטומציה שחדרו לעולם ה-HR, השפיעו על משרות אנושיות ועל אופן ביצוע המשימות.

הוועידה תעלה על במת הדיונים בעזרת מומחים את סוגי המיומנויות שארגונים מחפשים כיום אצל עובדים ומה מנהלי משאבי אנוש צריכים לעשות כדי להתאים את הניהול, את כוח העבודה, את הביצועים ואת האסטרטגיות שלהם לעולם העבודה החדש.

הכנס יציג כיצד מעבר לפרדיגמת משאבי אנוש דיגיטלית עוזרת לארגונים לנהל את משאבי האנוש באופן יעיל ועקבי באמצעות תוכנות ייעודיות, פלטפורמות דיגיטליות, מעבר לטכנולוגיות מבוססות ענן המאחסנות נתונים בצורה מאובטחת, אוטומציה של תהליכים יומיומיים המקנים באמצעות כלים אנליטיים אפשרות לקבל החלטות אסטרטגיות טובות ונכונות יותר, חוסכות לארגונים זמן וכסף וגם מפחיתות טעויות אנוש יקרות.

ההשתתפות בוועידה מאפשרת להשיג משוב וידע שניתנים ליישום בארגון, לצד יצירת קשרים חדשים והרחבה של הרשת החברתית והמקצועית, שיכולים לקדם שיתופי פעולה פוריים ולחזק את הבסיס המקצועי. הירשמו ללא עלות עוד היום