הפער בין כוונה לביצוע: למה איננו מממשים את התחייבויותינו?

מרצה: רון ויינריך, מנכ"ל מארק קמין ישראל, חברה בינלאומית לאימון ופיתוח של אנשים בתפקידי מנהיגות, הנהלות ותרבויות ארגוניות

רון ויינרייך, מנכ"ל מארק קמין ישראל ומומחה בפיתוח מנהלים, מציג תובנות מרתקות על הפער המתסכל בין תכנון לביצוע. בהרצאה מעוררת מחשבה זו, ויינרייך חושף את המנגנונים הפסיכולוגיים והארגוניים המונעים מאיתנו לעמוד בהבטחותינו, ומציע אסטרטגיות מעשיות לגישור על פער זה.

כנכה צה"ל ואיש עסקים מצליח, ויינרייך מביא פרספקטיבה ייחודית על התמודדות עם אתגרים והגשמת יעדים. הוא משלב את ניסיונו האישי המרגש עם תובנות מקצועיות מעולם הניהול והפיתוח הארגוני, תוך שימוש במתודולוגיות מוכחות של חברת מארק קמין הבינלאומית.

הרצאה זו מיועדת למנהלי משאבי אנוש, מנהלי חווית עובד וכל מי ששואף להגביר את האפקטיביות האישית והמקצועית שלו. המשתתפים יקבלו כלים מעשיים להגברת המוטיבציה, שיפור היכולת לעמוד בלוחות זמנים, וליצירת סביבת עבודה המעודדת מימוש יעדים.מועד ההרצאה: 24/07/2024 שעה 09:00

מקום: אקספו תל אביב, שדרות רוקח 101, תל אביב יפו - ביתן 10 אולם A3 רישום למסלול משאבי אנוש

להעצים אנשים, ליצור אפשרויות !

וועידת ישראל למשאבי אנוש לשנת HR2024, מבטיחה להאיר את האופק של תעשיית משאבי האנוש, להציע תובנות, השראה ואסטרטגיות ייחודיות כיצד לכבוש את עולם העבודה החדש. הבטיחו את מקומכם! 

וועידת ישראל למשאבי אנוש