בואו לקבל תובנות ומידע מקצועי שבאמצעותו תוכלו להגיע לביצועים ארגונים טובים

THE BIGGEST HR EVENT & EXPO image
וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, תסייע לזהות את החוזקות, החולשות, ההזדמנויות והאיומים של הארגון שלכם. זה יכול לעזור לכם לזהות אזורים שבהם צריך למקד את המאמצים כדי לשפר את הביצועים.

איסוף משוב מעובדים יכול לעזור לך לזהות תחומים שבהם הארגון שלכם מצליח ותחומים שבהם הוא יכול להשתפר. אתם יכולים להשתמש במידע זה כדי לבצע שינויים נחוצים בפעולות ובתהליכים העסקיים שלכם.

הוועידה תציג גם את האמצעים שיאפשרו לכם להישאר מעודכנים בשיטות עבודה מומלצות בתעשייה, כמו גם יצירת קשרים עם אנשי מקצוע ומגמות מומלצות בעולם משאבי האנוש.

הוועידה מהווה, את אחת ההתכנסויות הגדולות והחשובות בתחום משאבי אנוש בישראל, וצפויים לבקר בה מעל 2000 מנהלי HR מכל תחומי הניהול, בהם: סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי מיתוג מעסיק, מנהלי גיוס, מנהלי אושר ארגוני, מנהלי רווחה, מנהלי חוויית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה, וכל מי שתחום הטיפול במשאב האנושי וברווחתו הוא חלק משגרת עבודתו.

הוועידה תציג אסטרטגיות עדכניות לגיוס ושימור עובדים, כלים ליצירת תרבות ארגונית ופיתוח מתמשכים ותחשוף איך ניתן למקסם פרודוקטיביות ותגמול עובדים בלא להוסיף או לשנות תקציבים.

מומלץ למבקרים שמבקשים להשתתף בכנסים ובתערוכת הספקים, לפנות יום שלם, כדי שיוכלו ליהנות ממה שיש לוועידה להציע ולהתרכז בתכנים ובאירועים שבאמת מעניינים אותם!

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם.

אתם קוראים נכון!
וועידת ישראל למשאבי אנוש - HR2024, נטולת חסויות או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!
הוועידה מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות המוזמנים אינה כרוכה בתשלום!