וועידת ישראל למשאבי אנוש - יולי 2018

09:00
קליטה ורישום
מיקום: לובי מרכזי
09:30
קבלת פנים, וכיבוד בוקר
מיקום: לובי פנימי
09:45
הניהול החברתי של ההון האנושי - סקירת מגמות חשובות
מיקום: אולם A3

דו"ח חדש שערכה חברת הייעוץ Deloitte המבוסס על סקר ענק שהקיף יותר מ- 11000 מנהיגים ומנהלים של משאבי אנוש ועסקים מסביב לעולם, מהווה קריאת השכמה ומצביע על התעוררות וצמיחה של הארגונים החברתיים (the Social Enterprise).

תדמיתו של הארגון בעיני הציבור, המשקיעים וההון האנושי הופך להיות מרכיב קריטי ביכולת של הארגון לממש את האסטרטגיה העסקית שלו ולשגשג לאורך זמן.

מאיה בר-לב, מנהלת תחום הייעוץ הארגוני ניהולי בדלויט תסקור את ממצאי הדוח ותסביר בהרצאה מרתקת למה זה קורה ואילו אתגרים זה מציב ומה הפתרונות העומדים בפני הדרג הניהולי?

מרצה: מאיה בר-לב, מנהלת תחום הייעוץ הארגוני ניהולי לפירמת הייעוץ וראיית החשבון Deloitte

10:30
סיור חוויתי בתערוכת ספקים למשאבי אנוש ורווחת עובדים
מיקום: אולם התערוכה

הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ולרווחה ארגונית, שתציג מרקם ססגוני של הצעות שי לחג (לראש השנה), לצד מוצרים ושירותים לרווחת עובדים, לרבות שירותי תיירות, אירועים ותרבות פנאי.

תערוכת הספקים תאפשר מפגשים עסקיים בין משתתפי הוועידה לבין הספקים והיצרנים המציגים.

הביקור בתערוכה יתאפשר למשך כל יום הוועידה

11:00
ניהול משאבי אנוש תחת אילוצים
מיקום: אולם A3

בעידן של חוסר ודאות ומציאות מורכבת וסוערת, הניהול בכלל וניהול משאבי אנוש בפרט מציבים אתגרים מורכבים יותר ויותר.

הנחות העבודה והכלים של העבר כבר אינם תקפים, ויש צורך לפענח את המציאות המתהווה ולהיערך מחדש להתמודד איתה בעזרת תפיסות וכלים חדשים, שאנו נדרשים להמציא בעצמנו תוך כדי תנועה.

ד"ר עדנה פשר, מומחית לתהליכי התחדשות אסטרטגית של ארגונים ובעלת ניסיון רב בניהול תחת אילוצים, תציג בהרצאה מקצועית, הנחות עבודה חדשות בכל הקשור לניהול אנשים בארגונים לצד סיפורי הצלחה, שאפשר ללמוד מהם, איך ניתן להצליח לנהל את משאבי האנוש גם תחת אילוצים ואתגרים.

מרצה: ד"ר עדנה פשר, יו"ר קבוצת פשר יועצים לניהול, יועצת ומומחית לתהליכי התחדשות אסטרטגית של ארגונים

11:30
הפסקת כיבוד ומפגשי נטוורקינג
מיקום: לובי פנימי
12:00
תקשורת פנים ארגונית בעידן הדיגיטלי
מיקום: אולם A3

העיתונאי איתי רפופורט, יציג בהרצאה קולחת וייחודית את העידן החדש בתקשורת פנים ארגונית הנעשית במתכונת של מהדורת חדשות המופקת, מופצת ומשודרת לכלל העובדים בארגון ישירות למייל ולנייד.

ההרצאה תציג ותדגים איך התקשורת הפנים ארגונית בסביבה הדיגיטלית, הופכת באחת ל"מדורת השבט" של עובדי הארגון, תוך שהיא סוקרת את המתרחש בארגון, היכרות עם מקבלי ההחלטות על מהלכים חשובים, התמודדות עם מצבים משתנים, גיבוש וחיזוק נאמנות העובדים, כלי ייחודי לקידום מסרים והנעה לפעולה.

מרצה: איתי רפופורט, מנכ"ל ועורך ראשי של חברת החדשות הפרטית של ישראל, עיתונאי, זוכה פרס גדעון לב ארי למצוינות עיתונאית בטלוויזיה, ראש מערכת ברשות השידור וכתב "אולפן שישי" בחדשות 2, לשעבר.

12:30
הפסקת כיבוד והמשך הסיור בתערוכת הספקים
מיקום: אולם התערוכה
13:00
תפקיד ההובלה של משאבי אנוש בארגון האג'ילי המודרני
מיקום: אולם A3

מרות שאג׳יל נתפס כהטמעה טכנולוגית, אג׳ייל הינה הטמעה HR-ית לכל דבר. מדובר בשינוי התפיסה הארגונית והתרבות בחברות במסווה של הטמעה טכנולוגית.

ההפנמה אג'לית, החלה בשלושת השנים האחרונות אולם במרבית הארגונים, מזוהה המגמה עם מחלקת משאבי האנוש שלא רק משתתפת בהטמעה, אלא אף מובילה אותה.

דני קובץ, ממיסדיי אג׳ימה, מומחה בגיבוש צוותים, מוטיבציה והנעת עובדים יסביר מדוע ואיך יכול מנהל משאבי האנוש להוביל את ההטמעה האג׳ילית ומה זה יתרום לו ולארגון.

מרצה: דני (דנקו) קובץ׳ מדריך אג׳יל בינלאומי, מלווה ומטמיע בעשור האחרון את השיטה ברחבי העולם.

13:30
איך להתאים את שיטות הניהול ופעילות משאבי האנוש לדור הצעיר
מיקום: אולם A3

חברות רבות מתמודדות עם אתגר של שימוש בשיטות ארגוניות ישנות מול עובדים ומנהלים בני דור-Y וה-Z.

מדובר בכוח אדם איכותי ואינטליגנטי, אך שונה ממה שהארגון היה רגיל אליו בעבר. עובדים ומנהלים אלו נחשבים מסורים אך בד בבד, אינם 'אומרי הן' והם לא מקבלים סמכות כמובן מאליו. הם שואלים שאלות, מודעים ליכולותיהם, מחפשים אתגרים וזזים במהירות ממקום למקום.

פני קימלמן יציג בהרצאתו, את שיטת הקואוצ'ינג שתרמה לשיפור של עשרות אחוזים בחיזוק תחושת שייכות העובדים ושיפור הביצועים של עובדים אלו בקבוצת אסם.

מרצה: פני קימלמן - משנה למנכ"ל וסמנכ"ל משאבי אנוש, רגולציה ופיתוח עסקי אסם השקעות

14:00
ארוחת צהרים במסעדת- Daily Events
מיקום: אולם A5
14:45
מופע סיום: ברסנס - טרובדור
מיקום: אולם A3

בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגדיות של אידית פיאף, ברסאנס היה נחשב לפגע רע. לעשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה הקורקטית. לזה שמסביר מדוע נערות ליווי עדיפות על גבירות מטופחות, מדוע גנבים טובים יותר משוטרים ולמה מוסד הנישואין הוא פשע נגד האנושות.

השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד.

אהבת הנשים של ברסנס, אהבת הקהל ליוצר הגדול, ההאהבה המיוחדת של הקהל העברי לברסנס ואף הגעגועים ליוסי בנאי הגדול...

ג'יל בן-דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית לסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזה מובלים ("עספור", "חברות", "פולישוק", "זינזאנה", "זהו זהו" ועוד), במופע מרגש, שר משירי ברסנס המלווים בתרגומים של קובי מידן.

15:30
סיום, חלוקת שי אישי ופיזור
מיקום: לובי מרכזי
09:00
קליטה ורישום
מיקום: לובי מרכזי
09:15
קבלת פנים, כיבוד וארוחת בוקר
מיקום: לובי פנימי
09:30
מה עובדים מחפשים אצל מעסיק חוץ משכר? עשר תובנות מניתוח סקר BDI
מיקום: אולם A2

חגיגות ה- 70 למדינת ישראל, מוצאות את שוק העבודה במצב מצוין. שיעור אבטלה בשפל של כל הזמנים ושיעור התעסוקה הגבוהה של 61.5 אחוז מראה שלכאורה הכל טוב. אלא שהמציאות מעט יותר מורכבת.

איל ינאי- מנכ"ל BDI הסוקר זו השנה ה-14 את החברות הנחשקות בישראל, ואת הנושאים שהכי מעניינים את העובדים במקום העבודה, לצד השכר, מתארח בוועידה ויציג לראשונה את עשר התובנות החשובות העולות מניתוח הסקר החדש לשנת 2018.

מרצה: איל ינאי- מנכ"ל משותף COFACE BDI

10:00
סיור חוויתי בתערוכת ספקים למשאבי אנוש ורווחת עובדים
מיקום: אולם התערוכה המרכזי

הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ולרווחה ארגונית, שתציג מרקם ססגוני של הצעות שי לחג (לראש השנה), לצד מוצרים ושירותים לרווחת עובדים, לרבות שירותי תיירות, אירועים ותרבות פנאי.

הביקור בתערוכה יתאפשר למשך כל יום הוועידה

10:30
מחפשים משמעות בעבודה? המדע מאחורי אמפתיה ורגישות
מיקום: אולם A2

אחד האתגרים הגדולים של ארגונים לצורך בניית קאדר איכותי של מנהיגות, הוא להסתכל מעבר לאסטרטגיות המסורתיות של גיוס ופיתוח עובדים ובכך להבטיח את קידומו ועתידו.

ד"ר ליאת יקיר, מתמחה בגנטיקה מולקולרית, בוגרת מכון ויצמן למדע, יזמית בתחום הגנומיקה הדיגיטלית, החוקרת את השורשים האבולוציוניים של ההתנהגות האנושית ומקורותיה תסביר מהי אמפתיה, מדוע היא חשובה ומהם המנגנונים המוחיים המעצבים אותה. האם היכולת לייצר ולהביע אמפתיה היא מולדת או נלמדת ומדוע קל יותר להביע אמפתיה לאנשים מסוימים מאשר לאחרים.

ההרצאה תחשוף את הקשר בין אמפתיה למנהיגות ותצייד את המשתתפים בכלים חשובים לניהול מונע-אמפתיה לצורך יצירת סביבת עבודה בריאה, המעודדת ומשמרת עובדים מצוינים וביצועים ארגוניים גבוהים.

מרצה: ד"ר ליאת יקיר, מתמחה בגנטיקה מולקולרית, בוגרת מכון ויצמן למדע, יזמית בתחום הגנומיקה הדיגיטלית, השתתפה כמומחית בתכנית "חתונה ממבט ראשון" ששודרה בקשת.

11:00
הפסקת כיבוד, מפגשי נטוורקינג
מיקום: לובי פנימי
11:30
מידה דיגיטלית בארגון - אמצעי מיידי ליצירת מחוברות וחווית עובדים
מיקום: אולם A2

מחוברות עובדים (Engagement) משפרת את שביעות רצון הלקוחות והעובדים, מאפשרת למידה והתפתחות לארגון ולעובדיו ויוצרת את ההבדל בין ארגון שורד לארגון מנצח.

בעידן הדיגיטלי, כשהשפעת הטכנולוגיה עוצמתית יותר, חיוני לרתום גם אותה לשיפור מחוברות העובדים בארגון.

בהרצאה נלמד כיצד בניית "חווית לומד" מתמשכת מאפשרת ליצור מחוברות אמיתית ומדוע חובה עלינו לרתום את הטכנולוגיה כדי לסייע לנו בכך.

מרצה: רינת אהרוני - מנהלת תחום פיתוח ארגוני וטכנולוגיות למידה ב Ness

12:30
גנטיקה של הצלחה
מיקום: אולם A2

אי-אפשר להגיע אל האושר בלי חיבור מושלם של גוף ונפש. אושר, זה לא רק אוסף של כלים פסיכולוגיים, אלא גם פיזיולוגיים. כדי שנוכל להפעיל את הפסיכולוגיה החיובית, אנחנו קודם כל צריכים שיהיה לנו בגוף מספיק הורמון הסרוטונין.

הרצאה מדהימה, מעצימה ומעוררת השראה, ובמהלכה יינתנו כלים לאורח חיים מאושרים, חשיבה חיובית, הגשמה עצמית וסיפוק מהחיים. ההרצאה מלווה במחקרים וסיפורים אישיים עם ערך מוסף.

מרצה: דר' ליאת אדרי PHD, מומחית לביולוגיה רפואית ומראשוני המדענים הפורצים את גבולות המחקר ומנגישים את עולם המדע ותובנותיו לקהל הרחב באופן חוויתי, מצחיק ומרתק.

13:00
הפסקת והמשך הסיור בתערוכת הספקים
מיקום: אולם התערוכה המכרזי
13:15
כיצד לאתר ולנהל כישרונות בארגון בצורה המיטבית
מיקום: אולם A2

הרצאת מומחה החושפת את מכלול הפעילויות והשיקולים העיקריים שמנהלים צריכים לקחת בחשבון בבואם לאתר כישרונות בארגון ואת הכלים לפיתוח ולניהול שלהם באופן אפקטיבי.

פרופסור יונתן סמילנסקי, אחד המומחים הבכירים בארץ ובעולם לתחום פיתוח קריירה, בהרצאה גדושה ובלעדית לבאי הוועידה, שתצייד בעצות טובות בעלות ערך רב לפיתוח עובדים ומנהלים בארגונכם ברמה מקצועית, מיטבית ויעילה שכמובן תסייע לכם גם ברמה האישית בקפיצת המדרגה לתפקיד הבא.

מרצה: פרופסור יונתן סמילנסקי, מומחה בינלאומי לפיתוח קריירה ומקסום הפוטנציאל של עובדים ומנהלים בארגונים, מנהל אקדמי של המרכז לניהול קריירה בפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

13:45
איתי הרמן 'הצ'ייסר'- נער החידות מנווה רסקו
מיקום: אולם A2

אם ראיתם טלוויזיה ב 25 שנים האחרונות סביר להניח שניסיתם לענות על אחת מ 60,000 (מספר זמני) השאלות שכתב וערך איתי הרמן "הצ'ייסר" למרבית תוכניות הטריוויה בישראל, מגלגל המזל, מלך הטריוויה, מי רוצה להיות מיליונר?, 1 נגד 100 ועד לעוף על המיליון ואחרים.

בנוסף מפתח איתי הרמן, אפליקציות של משחקי זיכרון, ממציא חדרי בריחה, ושותף לפיתוח פורמטים בארץ ובעולם.

בהרצאתו איתי הרמן, הידוע כ"צ'ייסר" בתוכנית הטלוויזיה המרדף, מספר בדרכו המשעשעת והמבריקה השזורה בסיפורו האישי, איך צמח לידען, מפזר ערפל מעל שאלות כמו: איך הוא זוכר את הכול? האם הוא יודע את השאלות מראש? למה הוא כל כך אוהב ללמוד, לדעת ולזכור. ולמה גם לכם כדאי?
ומבטיח לגלות איך כל אחד יכול לשפר את יכולות הלימוד ולחדד את הזיכרון.

מרצה: איתי הרמן, "הצ'ייסר"

14:15
ארוחת צהרים במסעדת - Daily Events
מיקום: אולם A4
14:45
מופע סיום: ברסנס - טרובדור
מיקום: אולם A3

בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגדיות של אידית פיאף, ברסאנס היה נחשב לפגע רע. לעשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה הקורקטית. לזה שמסביר מדוע נערות ליווי עדיפות על גבירות מטופחות, מדוע גנבים טובים יותר משוטרים ולמה מוסד הנישואין הוא פשע נגד האנושות.

השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד.

אהבת הנשים של ברסאנס, אהבת הקהל ליוצר הגדול, ההאהבה המיוחדת של הקהל העברי לברסנס ואף הגעגועים ליוסי בנאי הגדול...

ג'יל בן-דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית לסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזה מובלים (עספור, חברות, פולישוק, זינזאנה, זהו זהו ועוד), במופע מרגש, שר משירי ברסאנס המלווים בתרגומים של קובי מידן.

15:30
סיום, חלוקת שי אישי ופיזור
מיקום: לובי מרכזי
08:00
קליטה ורישום
מיקום: לובי מרכזי
08:30
קבלת פנים, וכיבוד בוקר
מיקום: לובי פנימי
09:30
הקווים המנחים לניהול משא ומתן בין עובדים למעסיק
מיקום: אולם A1

הרצאה חשובה שתעסוק במסגרת המשפטית הכרוכה בניהול משא ומתן קיבוצי.

עו"ד כפיר זאב, יציג את הקווים המנחים לניהול משא ומתן בין עובדים למעסיק, תוך מתן כלים פרקטיים והנחיות של כללי עשה ואל תעשה ביחסי עבודה, בהקשר של ניהול מאבק ארגוני.

מרצה: עו"ד כפיר זאב, משרד עורכי דין כפיר זאב, מומחה ליחסי עבודה ולדיני עבודה.

10:30
העולם הדיגיטאלי: ההשפעה על שוק העבודה וכלכלה בעידן הדיגיטלי
מיקום: אולם A3

העידן הדיגיטלי החדש, מציב אתגרים מיוחדים בפני מעסיקים, ארגוני עובדים ומקומות העבודה.

עובדים רבים יוחלפו על ידי רובוטים, תוכנות בינה מלאכותית יפעילו תהליכים של מיון עובדים, קידומם ופיטוריהם והעבודה תבוצע דרך פלטפורמות אינטרנט שונות.

פסק הדין בעניין נהגי אובר, והדיון שם בשאלת יחסי עובד מעסיק, מהווה את הסנונית הראשונה בשינויים הצפויים בדיני עבודה ובמקומות עבודה.

ההרצאה, תציג את עיקרי מחקריה של דר׳ יניסקי רביד, תדון בשאלות כגון האם דיני העבודה המסורתיים הפכו למיושנים ולא רלבנטיים? ומהי הפרשנות החדשה שיש לתת למושגים ישנים בעקבות השינויים המהירים שאת התרחשותם אנו כבר חווים במקומות עבודה רבים.

מרצה: ד"ר שלומית יניסקי רביד, עמיתת מחקר באוניברסיטת ייל, מרצה בכירה, ראש המרכז למחקר משפטי השוואתי, הפקולטה למשפטים, הקריה האקדמית אונו

11:30
תקשורת עם העובדים בשיטה דיגיטלית
מיקום: אולם A1

העיתונאי איתי רפופורט, יציג בהרצאה קולחת וייחודית את העידן החדש בתקשורת פנים ארגונית הנעשית במתכונת של מהדורת חדשות המופקת, מופצת ומשודרת לכלל העובדים בארגון, ישירות למייל ולנייד.

ההרצאה תציג ותדגים איך התקשורת הפנים ארגונית בסביבה הדיגיטלית, הופכת באחת ל"מדורת השבט" של עובדי הארגון, תוך שהיא סוקרת את המתרחש בארגון, היכרות עם מקבלי ההחלטות על מהלכים חשובים, התמודדות עם מצבים משתנים, גיבוש וחיזוק נאמנות העובדים, כלי ייחודי לקידום מסרים והנעה לפעולה.

מרצה: איתי רפופורט, מנכ"ל ועורך ראשי של חברת החדשות הפרטית של ישראל, עיתונאי, זוכה פרס גדעון לב ארי למצוינות עיתונאית בטלוויזיה, ראש מערכת ברשות השידור וכתב "אולפן שישי" בחדשות 2, לשעבר.

12:00
הפסקת כיבוד ומפגשי ומפגשי נטוורקינג
מיקום: לובי פנימי
12:30
האם התחרות והמאבקים בין הארגוני העובדים בישראל תורם או פוגע בעובדים
מיקום: אולם A1

דיון ורב שיח בהשתתפות הקהל בשאלה האם מאבקי הכוח והתחרות בין ארגוני העובדים בישראל, תורמים או פוגע ים בעובדים ובעבודת וועדי העובדים.
הדיון ייערך בהשתתפות פאנל מקצועי של אנשי מקצוע, מומחים ויושבי ראש וועדי עובדים ממגזרים שונים.

חברי הפאנל המקצועי:
☆ ד"ר יצחק ספורטא, מרצה בכיר אוניברסיטת ת"א
☆ עו"ד טל קרת - מומחית לדיני עבודה, יו"ר ועדת הבחירות
בהסתדרות, שותפה בתדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות'
☆ טלי חרותי-סובר- עורכת ניהול יזמות וקריירה TheMarker
☆ ששי שדה,יו"ר האיגוד המקצועי בהסתדרות לאומית

חברי פאנל הוועדים:
☆ מירי רובינו, יו"ר ועד עובדי בנק לאומי
☆ אלירן קוזליק, יו"ר ועד עובדי טבע כפר סבא
☆ גד רביד, יו"ר ועד עובדי SAP
☆ מודי גת, יו"ר ועד עובדי מגדל
☆ גבי מטרסו, יו"ר ארגון עובדי לאומית

14:00
ארוחת צהרים
מיקום: אולם A1
14:45
מופע סיוםברסנס - טרובדור
מיקום: A3

בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגדיות של אידית פיאף, ברסאנס היה נחשב לפגע רע. לעשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה הקורקטית. לזה שמסביר מדוע נערות ליווי עדיפות על גבירות מטופחות, מדוע גנבים טובים יותר משוטרים ולמה מוסד הנישואין הוא פשע נגד האנושות.

השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד.

אהבת הנשים של ברסאנס, אהבת הקהל ליוצר הגדול, ההאהבה המיוחדת של הקהל העברי לברסאנס ואף הגעגועים ליוסי בנאי הגדול...

ג'יל בן-דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית לסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזה מובלים ("עספור", "חברות", "פולישוק", "זינזאנה", "זהו זהו" ועוד), במופע מרגש, שר משירי ברסאנס המלווים בתרגומים של קובי מידן.

15:30
סיום, חלוקת שי אישי ופיזור
08:30
קליטה ורישום
מיקום: לובי מרכזי
09:00
קבלת פנים, וכיבוד בוקר
מיקום: לובי פנימי
09:30
תהליכי הרכש בעידן גלובליזציה, IOT ורשתות האספקה
מיקום: אולם A5

העידן הנוכחי מתבטא בתהליכים מהירים של מחשוב הסביבה העסקית בכלל ותהליכי הלוגיסטיקה בפרט.

במצב עניינים זה, יש להדגיש את מקומו החדש של מנהל הרכש לצד מערכות ה- BI כגורם מקצועי המאפשר שימוש איכותי ושיפור המערכות.

הכנס מארח את ד"ר עדי פוקס - יו"ר ומנהל אקדמי של ארגון הרכש והלוגיסטיקה, בה ידון בשינוי תפקידו של מנהל הרכש אל מול המערכות החדשות וכניסת הטכנולוגיה.

ההרצאה תפרט את הדרישות החדשות ממנהלי הרכש שרוצים להמשיך ולהיות רלוונטיים בסביבה המשתנה.

מרצה: ד"ר עדי פוקס - יו"ר ומנהל אקדמי של ארגון הרכש והלוגיסטיקה, חבר סגל בחוג למערכות מידע במכללת עמק יזרעאל.

10:00
עיצומים כספיים וייבוא טובין. טיפים להערכות נכונה בעקבות החקיקה החדשה
מיקום: אולם A5

הרצאה משפטית חשובה שתחשוף שולחן ערוך והסברים רלוונטיים לציבור מנהלי הרכש על השינויים שחלו בשנה האחרונה בחקיקת המכס והשלכות שיש לשינויים אלו על עבודתם השוטפת.

מרצים: עו"ד דייב זיתון - שותף מחלקת מיסים ותגמול בכירים, משרד עורכי דין גולדפרב זליגמן ושות' ועו"ד גיל נדל- ראש תחום יבוא, יצוא וסחר בינלאומי במחלקת מיסים ותגמול בכירים, משרד עורכי דין גולדפרב זליגמן ושות'.

10:30
סיור חוויתי בתערוכת ספקים לרכש ארגוני, שי לחג ורווחת עובדים
מיקום: אולם התערוכה

ועידת ICX לניהול ארגוני כוללת כחלק מהאג'נדה של תוכניות הכנס, גם סיור חוויתי בתערוכת ספקים גדולה וססגונית לרכש ארגוני ושי לחג.

תערוכת הספקים תאפשר מפגשים עסקיים בין משתתפי הוועידה לבין הספקים והיצרנים המציגים.

הביקור בתערוכה יתאפשר למשך כל יום הוועידה

11:00
עקרונות משא ומתן מקצועיים בדינאמיקת רכש
מיקום: אולם A5

יהול משא ומתן מהווה חלק בלתי נפרד ממיומנויות הנדרשות ממנהל הרכש. עליו להתמודד ולהצליח בזירת המשא ומתן הפנימי - מול קולגות, עובדים ומנהלים בארגון, ובניהול משא ומתן המתנהל החוצה – מול ספקים ונותני שירותים.

עו"ד ונסה סיימן – מומחית למשא ומתן, תציג בהרצאה את עקרונות משא ומתן מקצועי: מהסתכלות טקטית לתפיסה מערכתית ואת אתגר הפערים בתפיסת מציאות: כלים לניהול משא ומתן על היבטים מקצועיים לעומת מסחריים.

מרצה: עו"ד ונסה סיימן – מרצה בכירה במכללה למנהל, מומחית למו"מ ויישוב סכסוכים, יועצת ומלווה תהליכי מו"מ עסקיים עם ספקים, לקוחות, גופים פיננסיים ומוסדות

11:30
הפסקת כיבוד ונטוורקינג
מיקום: לובי פנימי
12:00
רכש מעגלי – כלי לקידום הביצועים הסביבתיים של הארגון"
מיקום: אולם A5

פעילות הרכש נתפסת פעמים רבות כפעילות לוגיסטית או אדמיניסטרטיבית "בלבד", ואולם להחלטות רכש השפעה על הביצועים הסביבתיים של הארגון כולו ועל היעילות הסביבתית של המוצרים והשירותים שהארגון מספק ללקוחותיו.

אבי בלאו - ראש מכון אפקה להנדסה וכלכלה מעגלית, יציג בהרצאה חדשנית, דוגמאות לתהליכי רכש שהביאו לתוצאות ירוקות ולחסכון כלכלי, ויציג מספר כלים שיכולים לרתום את מנהלי הרכש למאמץ הארגוני לשיפור הביצועים הסביבתיים.

מרצה: אבי בלאו - ראש מכון אפקה להנדסה וכלכלה מעגלית, מהנדס תעשיה וניהול, בעל תואר שני בתכנית הבינלאומית למדעי הסביבה של אוניברסיטת לונד, שבדיה. מלווה זה 15 שנה ארגונים גדולים ומשרדי ממשלה בפיתוח הזדמנויות עסקיות וכלכליות בתחום איכות הסביבה וניהול האתגר הסביבתי.

13:30
ניהול סיכונים בשרשרת האספקה
מיקום: אולם A5

הרצאה חשובה על ניהול סיכונים בשרשרת האספקה וכיצד על קניינים, מנהלי רכש, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי שרשרת אספקה ונושאי תפקיד במערך הרכש, להיערך על מנת לתפקד גם כאשר מתרחש אירוע חריג "בלתי צפוי".

מרצה: שלומי אדר, מומחה בינלאומי בניהול שרשרת האספקה בעיתות חירום ומצבי קיצון, מרצה באוניברסיטת ת'א בפקולטה למנהלים בכירים ובמכללות לביטחון. פרשן בערוץ 10 בנושאי חירום.

14:00
ארוחת צהרים חגיגית במסעדת Daily Events
מיקום: אולם A4
14:45
מופע סיום: ברסנס - טרובדור
מיקום: אולם A3

בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגדיות של אידית פיאף, ברסאנס היה נחשב לפגע רע. לעשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה הקורקטית. לזה שמסביר מדוע נערות ליווי עדיפות על גבירות מטופחות, מדוע גנבים טובים יותר משוטרים ולמה מוסד הנישואין הוא פשע נגד האנושות.

השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד.

אהבת הנשים של ברסאנס, אהבת הקהל ליוצר הגדול, ההאהבה המיוחדת של הקהל העברי לברסאנס ואף הגעגועים ליוסי בנאי הגדול...

ג'יל בן-דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית לסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזה מובלים ("עספור", "חברות", "פולישוק", "זינזאנה", "זהו זהו" ועוד), במופע מרגש, שר משירי ברסאנס המלווים בתרגומים של קובי מידן.

15:30
סיום, חלוקת שי אישי ופיזור
מיקום: לובי מרכזי