סדר יום


וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2021

08:45
קליטה, רישום וכיבוד קל
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה

מנחה: אמיר זמורה, מומחה לניהול - אסטרטגיה ותקשורת, מרצה במכללה האקדמית עמק יזרעאל והאוניברסיטה הפתוחה

09:00
איך נמנעים מגיוסים לא מוצלחים וכיצד מזהים מצליחנים בתקופת פוסט קורונה
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

גיוסים גרועים הם יקרים במיוחד. גיוס איש מכירות או אפילו מנהל גרוע, למשל, תעלה לארגון בדרך כלל פי חמישה מכמות המשכורת במהלך 18 החודשים הראשונים בלבד.

באילו שלושה או ארבעה צעדים ניתן לעקוב כדי להציף את המועמד הטוב ביותר? ואיך פועלים נגד "אפקט ההילה" - הנטייה לקיים הטיה לטובת התכונות השטחיות של מועמד שעשויות להזכיר לך מועמדים מצליחים בעבר (או אפילו את עצמך)?
אנחנו כבר יודעים ש"תחושת בטן "אינה מספיקה כשמדובר בגיוס ושתוצאות עבר וניסיון מחברות קודמות לא תמיד מתורגמות למועמד מוביל.

הרצאה זו תשקף מבט לפן הקונספטואלי וההתנהגותי ותיתן כלים מדעיים פסיכולוגיים ופרקטים לגיוס ושכנוע המועמדים הטובים ביותר בתקופת פוסט קוורנה וניבוי כיצד הם יתרמו ויצטיינו בהמשך, ולפסילת המועמדים שמהווים סיכון אשר לא יצטיינו בארגון.

מרצה: ג'יימס אברהם, מדריך מוסמך של שיטת סנדלר, יועץ ומאמן מנהלים, מנכ"ל סנדלר הדרכה בישראל

09:30
היהלום הניהולי – להוביל ולהשפיע בעולם משובש בלי לאבד שליטה
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם אולם A3

מנהלי משאב אנוש מצופים לתמוך במנהלים, המרגישים שאין להם כלי ניהול מתאימים לעידן הנוכחי. אם מישהו חשב שהוא יכול להמשיך לנהל כמו פעם, אז הקורונה הוכיחה שנדרש שינוי עמוק בתפיסות הניהול , במנגנונים ובפרקטיקות היום יומית. מודל "היהלום הניהולי" פותח במיוחד לשם כך, ומביא את הדרך להצלחה ניהולית במציאות משתנה. המודל פותח על בסיס ראיונות עם 55 מנכ"לים מובילים במשק: הי טק, תקשורת, פיננסים ועוד.

מרצה: סיגל שביט, מומחית לניהול, מנהיגות וחדשנות מייעצת לארגונים לביצועי שיא. פסיכולוגית ארגונית ויועצת בכירה בבית ספר לפיתוח מנהיגות של צה"ל, לשעבר

10:00
ROI במודל העבודה ההיברידי
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A3

המעבר לעבודה בעולם ההיברידי דורש התאמות רבות בשגרות, בטכנולוגיה, בניהול ועוד ועוד.
מחקרים מראים כי 20% ירידה בשעות המשרד (יום בשבוע) , כבר מאתגרת את הCOHASIVNESS (לכידות ארגונית).
ארגונים רצינים מצליחים להתמודד במשך הזמן עם השינויים הנדרשים אולם החוליה החלשה בעבודה היברידית , זו שמאתגרת את מחויבותם של העובדים, את המוטיבציה ואת הפריון היא הלכידות הארגונית. לפעמים רחוק מהעין ,רחוק מהלב.
בהרצאה יוצג פיצוח חדשני של סוגיית הלכידות במדידה וביישום .


מרצה: תמיר ליאון, אנתרופולוג יישומי, מומחה לפרודוקטיביות ארגונית לדורות ה XYZ וכיום גם דור האלפא, במגוון רזולוציות

10:30
ביקור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד.
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם התערוכה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד סטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח אושר הארגוני וחווית עובד. הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

11:00
מגמות וכלים לעולם משתנה: כיצד תראה סביבת העבודה העתידית?
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

במסגרת ההרצאה נסקור מגמות מרכזיות בעולם העבודה ההיברידית, נציג את מודל ההפעלה ומתודות מובילות בסביבת העבודה העתידית ונדבר על גישה הוליסטית להערכת פרודוקטיביות מוכוונת תפוקות.

מרצה: עינבל נמיר, ראש תחום סביבת עבודה עתידית, Deloitte

12:00
מה הקשר בין אושר ארגוני ופרודוקטיביות; הפסיכולוגיה של ארגונים מצליחים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

בעקבות השינויים שנכפו על שוק העבודה בתקופת הקורונה, מתקיים דיון נרחב בסוגיית העבודה מהבית והשפעתה על האושר הארגוני ואיכות התפוקה של העובדים. המשבר היה הזדמנות מסוימת לבחון סוגיה זו וחלק מהמצדדים הנלהבים טוענים שמעבר לחיסכון הכספי לארגון, העובדים מגיעים לתפוקה גבוהה באופן משמעותי בהשוואה לעבודה מהמשרד. האמנם?

לו המטרה של הגעה למשרד היתה עבודה נטו, ניתן היה להסתכל על התוצאה בצורה חיובית, אבל במרחב הפיזי שנקרא מקום עבודה מתרחשים תהליכים נוספים התורמים לתחושת חיבור למקום עבודה, חוסן נפשי של עובדים ורווחה פסיכולוגית. מדובר בתהליכים המהווים את הבסיס ליצירתיות, חדשנות והפרייה הדדית. אז מהם אותם תהליכים המייצרים אושר ארגוני והאם הוא יכול להתפתח גם בעבודה מהבית?

מרצה: ד"ר לירז מרגלית, ד"ר לפסיכולוגיה, מתמחה בהתנהגות ברשת, עיצוב חוויות וכלכלה התנהגותית, חוקרת במרכז הבינתחומי בהרצליה

12:30
המשך הסיור בתערוכת הספקים הגדולה למשאבי אנוש וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

13:00
I see cyber risks everywhere
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

למרות מה שאולי חשבתם, מתקפת סייבר היא לא אירוע טכנולוגי. מדובר בסיכון עסקי גדול כל כך עד כדי איום על ההמשכיות העסקית כולה כשלתפקוד המשאב האנושי תפקיד קריטי ביכולת של הארגון לצמצם את החשיפה לסיכון ואף לתרום תרומה משמעותית במהלך ההתמודדות כשהמתקפה מתרחשת.

בהרצאתה, מציגה עינת מירון את מאחורי הקלעים של מתקפות הסייבר ומדגימה כיצד גם מנהלי משאבי האנוש הם שחקן חשוב במוכנות הארגונית להתמודדות עם הסיכון. בהרצאה תקבלו רקע מעשי על מהותן של מתקפות הסייבר, דוגמאות מוחשיות וכלים שיעזרו לכם להוביל תפיסת הערכות פרקטית ומיידית, בארגון שלכם

מרצה: עינת מירון, יועצת מומחית להנהלה בכירה בתחום Cyber Resilience, מלווה מנהלים וארגונים בהערכות מקדימה והתמודדות יעילה ומדויקת יותר עם סיכוני סייבר בהיבט הניהולי

13:45
השפעת הקורונה על יחס עבודה- חידושים ופסיקות שחייבים לדעת
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

משבר הקורונה הביא לשינויים רבים בשוק העבודה אשר, ככל ויימשכו, מחייבים חשיבה מחדש בכל הנוגע לחישוב ותשלום זכויות העובדים: עבודה מהבית; גמישות בשעות העבודה; שעות עבודה נוספות; תשלום הוצאות נסיעה; חיוב עובדים לבצע חיסונים; שאלות באשר למצב בריאותי וכו'. בהרצאה ייסקרו השינויים שחלו ביחסי העבודה שבין המעסיק לעבוד – לחיוב ולשלילה – מה משינויים אלה כדאי להמשיך ולאמץ, ותוצענה דרכים לתגמול העובד והעלאת המוטיבציה למעורבות בעסק - כעת, משחוזרים לשגרה.

מרצה: עו"ד ניצן מנדל, מחלקת דיני עבודה במשרד עוה"ד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'.

14:15
הפסקה וכיבוד צהריים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם התערוכה
14:45
מופע סיום
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2+A3

מופע סיום עם הסטנדאפיסט בני ברוכים, מופע סטנד-אפ קורע מצחוק. בני ברוכים מהסטנדאפיסטים האהובים והבכירים בארץ, השתתף בתוכניות טלוויזיה כגון: "הישרדות VIP" , "מה זה השטויות האלה עם עדי אשכנזי", "צחוק מעבודה" ועוד מתארח בוועידה למופע סטנד-אפ שנון וקורע מצחוק.

15:30
סיום הוועידה ופיזור
08:30
קליטה ורישום וכיבוד קל
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה

מנחה: אמיר זמורה
מומחה לניהול - אסטרטגיה ותקשורת, מרצה בחוג לתקשורת של המכללה האקדמית עמק יזרעאל והאוניברסיטה הפתוחה

09:30
Expand Your Story - פיתוח אישי בעולם העבודה העתידי
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

הרצאת חובה בנושא המיומנות הקריטית שיעזרו לעובדים ומנהלים להצליח בשוק העבודה העתידי.

שוק העבודה הינו חלק משמעותי מהמהפכה התעשייתית הרביעית , השינויים שקורים בו רדיקאליים ודורשים מעובדים ומנהלים לרכוש סט מיומנויות חדש על מנת להמשיך להיות רלוונטיים, להתפתח ולצמוח בעולם העבודה העתידי.

על פי הדוח עולמי של חברת הייעוץ McKinsey בעשר שנים הקרובות 14% מהעובדים בשוק העבודה יאלצו להחליף מקצוע שיכלול אלמנטים טכנולוגים, דיגיטליים ואוטומטיים.

איך נרחיב את הסיפור שלנו בעולם העבודה החדש? נתעמק ב 3 המיומנויות הקריטיות לעתיד עולם העבודה: למתוח את הגבולות שלנו- התנסות בפרויקטים חדשים על מנת לגלות כישרונות חבויים ולעלות יצירתיות. ללמוד איך ללמוד מהר ,איכותי וחדשני- איך לאמץ את גישת ה Growth Mindser. להעלות את הערך שלנו והמיתוג הפנים ארגוני שלנו/

מרצה: מלי אלקובי, חוקרת תעסוקתית, מחברת הספר גיבורי-על והורמונים ומפתחת שיטת "שדה התעופה", יועצת מומחית לפתרונות איזון בין עבודה לחיים פרטיים במקומות עבודה.

10:30
4 צעדים שיקפיצו פלאים את תחושת המחוברות, החוסן הנפשי והתקשורת בארגון שלך
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

קשיים בתקשורת הארגונית נפוצים מאוד בארגונים. אנשים מרגישים שהבוס לא מספיק מעריך אותם, יש חיכוכים עם קולגות, האווירה לא נעימה במשרד...מכאן הדרך קצרה לעובדים פחות פרודוקטיביים ומחוברות ארגונית נמוכה.

בסקר שביעות רצון של החברות הגדולות ביותר במשק נמצא שהפרמטר שהכי חשוב לעובדים היום הוא יחסי עבודה.
רובנו יודעים איך חשוב לדבר אך לא תמיד אנחנו מצליחים לתקשר כמו שהיינו רוצים.

בהרצאה יוצג כלי מעשי בן 4 צעדים שיכול לשפר פלאים את החוסן הנפשי והתקשורת הבין אישית שלכם (גם בבית!) וליצור עובדים מחויבים ונאמנים יותר.

מרצה: ד"ר שרה סוויד (PhD), חוקרת את תחום התקשורת הבין אישית והחוסן הנפשי ומרצה בארגונים וחברות. בעלת שלושה תארים בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת "בר אילן" ודוקטורט בנושאי מערכות יחסים וחוסן נפשי.
מרצה במכללת האקדמית רמת גן בחוג לייעוץ חינוכי, ביחידה לפיתוח מקצועי באוניברסיטה הפתוחה ובמכון מגיד באוניברסיטה העברית. חוקרת לשעבר באוניברסיטת NSW סידני, אוסטרליה.

11:00
סיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד סטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח אושר הארגוני וחווית עובד. הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

11:30
כך תתאימו את העבודה בבית ואת המשרד לעבודה היברידית
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

הקורונה טרפה את הכללים בשוק העבודה. מנהלים ועובדים כאחד נאלצים לעכל שינויים מהירים ולהסתגל אליהם תוך כדי תנועה. מושיק גלאמין יציג בפניכם רעיונות, רהיטים וצבעים שיסייעו לעובדים שלכם להתמודד בהצלחה עם עולם העבודה המשתנה.

מרצה: מושיק גלאמין, מעצב פנים ויועץ אופנה ישראלי, שחקן, מגיש טלוויזיה, מנחה ומפתח מגזין עיצוב בערוץ החיים הטובים ומנחה תוכניות עיצוב ברשת 12.

12:00
המשך הסיור בתערוכת הספקים הגדולה למשאבי אנוש וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א, ביתן 10 - אולם המליאה
12:30
ה WELL BEING החדש - מיקסום רווחת העובד בעידן ההיברידי
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

מה המשמעות של ה-WELLBEING בעידן ההיברידי?
איך מגדילים את ה- WELL BEING של העובדים בסביבה הארגונית החדשה - הבית ההיברידי ?
איך מאפשרים לעובדים להיות נוכחים ולא נפקדים בכל אחת מזירות ההתרחשות בבית ההיברידי - עבודה-משפחה-בית ?
איך משפרים את רווחת העובד, המוטיבציה, המחויבות, החדשנות והפרודוקטיביות הארגונית בעידן שבו העבודה מתבצעת גם מהבית ?

מרצות :אורלי רובינזון, חוקרת תחום הבית, יוצרת ספרי עיצוב ואדריכלות, שותפה יחד עם תמיר ליאון, אנתרופולוג יישומי, לשיטת הבית ההיברידי
שרון צונץ, פסיכולוגית חינוכית מומחית, שותפה יחד עם תמיר ליאון, אנתרופולוג יישומי לגישת 'הורות היברידית'

13:30
לנצח בעולם תחרותי- הסודות המנטליים המוכחים של האלופים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

בעולם אובססיבי לתוצאות, כולם, החל מספורטאים צעירים ועד לכוכבים, יזמים ומנכ"לים בכירים, מתחרים באותו מרוץ- להיות מספר 1.
אך שהניצחון הוא הדבר היחיד החשוב וכישלון אינו אופציה, אנחנו הפוכים באופן לא מודע לעבדים לתוצאות: מלכים בניצחונות וחסרי ערך בהפסדים.

האם שאלתם פעם את עצמכם מי אתם בלי ההישגים שלכם? בלי הציונים, התארים, הכסף, הדרגות? מי אתם בלי התפקיד שמגדיר אתכם כבני אדם מצליחים?

ההרצאה תחשוף מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים, לוינרים לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת- אלא במשחק החיים.
אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

מרצה: איתן עזריה, מנטליסט, ייסד חברת "המנטאליסט" המובילה אנשים להישגים ותוצאות באמצעות האימון המנטלי, סופר מרצה ויועץ מנטאלי בינלאומי לחברות וארגונים בינלאומיות

13:45
איך להפוך את הארגון ליותר בריא ולמתג את המהלך לשמחת העובדים?
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

אחת המגמות הבולטות בתחום משאבי האנוש וחווית העובד היא טיפוח סביבת עבודה בריאה ומזינה כחלק מהחזון הארגוני.
מה זה בעצם אומר? ממה מתחילים? אילו שינויים קטנים במטבחונים ובחדרי הישיבות יעוררו חווית wellbeing בחברה?

מהם מוצרי המזון שתומכים בשובע, בבריאות וביעילות? איך שומרים על הפינוק לצד הבריאות? ואיך ממנפים לקמפיין פנים ארגוני שישפיעו לטובה אפילו על משפחות ומטבחי העובדים?

הרצאה פרקטית וקלילה שתעשה סדר ותעניק המון חשק וכלים למשרד בריא ומאושר.

מרצה: אלמוג גולד N.D, נטורופתית, מטפלת בתזונה ומרצה מרצה ויועצת בכירה לתזונה ואסטרטגיות אכילה לחברות וארגונים מובילים

14:15
הפסקה וכיבוד צהרים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה
14:45
מופע סיום
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2+A3

מופע סיום עם הסטנדאפיסט בני ברוכים, מופע סטנדאפ קורע מצחוק. בני ברוכים מהסטנדאפיסטים האהובים והבכירים בארץ, השתתף בתוכניות טלוויזיה כגון: "הישרדות VIP" , "מה זה השטויות האלה עם עדי אשכנזי", "צחוק מעבודה" ועוד מתארח בוועידה למופע סטנד-אפ שנון וקורע מצחוק.

15:30
סיום הוועידה ופיזור
09:00
קליטה ורישום וכיבוד קל
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה

מנחה: יעל מרום, יועצת ארגונית, מומחית בגיוס ויועצת קריירה

09:45
איך ליצור אמון בין-תרבויות בתקופה של עבודה היברידית
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A4

הרצאה מרתקת המגדירה את האתגרים בעבודה היברידית, ואיך זה ישפיע על האתגרים בעבודה בין-תרבותית?
כיצד הטמעת עבודה היברידית, מחזקת את האפקטיביות של הארגון הגלובלי?
אוסנת לאוטמן, יועצת ארגונית מומחית לתקשורת ולגישור על פערים בין-תרבותיים תגדיר את פעולות ההדרכה והלמידה הארגונית שיחזקו את האפקטיביות של הארגון הגלובלי בעידן ההיברידי

מרצה: אוסנת לאוטמן, יועצת ארגונית מומחית לתקשורת ולגישור על פערים בין-תרבותיים, מנחה צוותים בישראל ובעולם, בעלים ומחברת רב המכר באמזון Israeli Business Culture.

10:15
הפסקת כיבוד בוקר ומפגשי נטוורקינג
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם הפואייה
10:45
"מחוברים" - חדשנות ואתגר בנהלי הדרכה פנים ארגוניים בעידן ה VUCA
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A4

מה זה VUCA וכיצד המושג הזה מתאים את עצמו למציאות הכאוטית של תקופתנו? נועה יצחק מייסדת חברת אנגרמה לאימון והדרכה המתמחה בפיתוח מנהלים בהרצאה על חדשנות ואתגר בנהלי הדרכה פנים ארגוניים בעידן ה VUCA.

מרצה: נועה יצחק, מייסדת חברת אנגרמה אימון והדרכה המתמחה בפיתוח מנהלים וצוותים בארגון. יועצת בכירה לפיתוח ממשקי הדרכה דיגיטליים דינמיים המותאמים לעבודה בעידן החדש.

11:15
סיור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד סטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח אושר הארגוני וחווית עובד. הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

11:45
מנהיגות יוזמת: חרדות, מטרות, וכוחות
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A4

מנהיגות יוזמת, בכל שלב ובכל גיל, היא מסע הרפתקני מרתק, אך מפרך. בהרצאה זו אני מזהה את התהליכים שעוברים על מנהיגים ומנהיגות בבואם לקדם שינויים בארגונים עליהם הם מופקדים.

בהתבסס על שנים רבות של טיפול במנהיגים ומנהיגות בעולם העסקי, הצבאי, הרפואי והחינוכי, כמו גם על מחקרי בתחום הפסיכולוגיה של הגבורה, אני מאיר שלוש רגליים למושב הנהג ברכב המוביל שינוי: חרדות, מטרות, וכוחות. חרדות מתייחסות לפחדים של מנהיגים/ות כולם, ללא יוצא מהכלל, מפני השינוי שאליהם הם עצמם כמהים ואותו הם רוצים להוביל.
אטען, כי חרדות אלה הן דלק מניע של השינוי, וכי במקום לברוח מהן, יש לזהותם ולאמצן. מטרות הן אותן צמתים אליהם המנהיג מוביל את ארגונו בדרך לשינוי המיוחל. את הללו יש להגדיר במדויק ובאופן מציאותי.
ולבסוף, כוחות הן אותם נכסים אישיותיים וחברתיים העומדים לרשותו של המנהיג היוזם בבואו להתגבר על החרדות ולהציב מטרות. בהרצאה, אדגים את התיזה לעיל באמצעות תיאור תהליך טיפולי עם יזמת אמיצה בשוק העסקי, כמו גם דרך ממצאיי מחקרי על גיבורים צבאיים כגון יוני נתניהו וחנה סנש.
התיזה המוצגת מסייעת לפיתוח יכולות של מנהיגות יוזמת, אך גם לשימור רווחתם של מובילי הארגון.

מרצה: פרופ' גולן שחר, פסיכולוג קליני-רפואי, פרופסור מן המניין לפסיכולוגיה, באוניברסיטת בן-גוריון ופרופסור אורח לפסיכיאטריה, בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ייל. המייסד והמנכ"ל של ר.ג.ש פסיכולוגיה

12:45
לחדשנות שלי שלוש פינות – כיצד יוצרים חשיבה מקורית וחדשנית?
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A4

כיצד יוצרים חשיבה מקורית וחדשנית בארגונים? ההרצאה תציג מספר מקרי בוחן מרתקים לחשיבה מקורית בתוך ארגון ועל ידי אנשי הארגון: חדר החושך, המרפאה ורכבי יוקרה. בכל המקרים נפגוש בשלושה שינויים קטנים שהופכים קבוצה מאנשי הארגון, לצוות חשיבה חדשני ומוצלח:
1. "הלא קשורים"
2. כוחה של שפה
3. עיצוב הסביבה

מרצה: אהד גניאל, אופטימיסט שמאמין בניהול מאפשר, המעודד חשיבה מקורית, אחריות ומחויבות באמצעות ניהול לפי ערכים בשיטת אימ. מייסד ומנהל בחברת הייעוץ אימ. הדרכות לפיתוח ארגוני.

13:45
סודות דיאטת השובע: איך לאמן את המוח לרזות [ללא רעב וללא ספירת קלוריות]
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A4

סודות דיאטת השובע, "אבא חטוב" שנחשפה ב"חדשות 12" חודרת ליותר ויותר ארגונים ומלמדת גברים איך להוריד את הכרס בלי לסבול.

הכנס יארח את צביקה עינב, מאמן כושר ויועץ תזונה, ממציא האתגר החדש שכובש את הרשת "אבא חטוב" להרצאה על דיאטה ובריאות ארגונית.

מרצה: צביקה עינב, מאמן כושר ויועץ תזונה, ממציא האתגר החדש שכובש את הרשת "אבא חטוב" לירידה במשקל .

14:15
הפסקת צהרים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה
14:45
מופע סיום
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2+A3

מופע סיום עם הסטנדאפיסט בני ברוכים, מופע סטנדאפ קורע מצחוק. בני ברוכים מהסטנדאפיסטים האהובים והבכירים בארץ, השתתף בתוכניות טלוויזיה כגון:"הישרדות VIP" , "מה זה השטויות האלה עם עדי אשכנזי", "צחוק מעבודה" ועוד מתארח בוועידה למופע סטנד-אפ שנון וקורע מצחוק.

15:30
סיום הוועידה ופיזור
08:30
קליטה ורישום וכיבוד קל
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה

מנחה: שוקי שטאובר, יועץ בכיר לניהול, קריירה ועבודה, עיתונאי ומרצה שכתב 15 ספרי ניהול וקריירה

10:00
כל מה שמגיע לכם בבריאות
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A1

המגמה של בריאות דיגיטלית התחילה עוד הרבה לפני הקורונה, אבל אין ספק שבתקופה זו היא תפסה תאוצה אף יותר. ההרצאה תחשוף אילו שירותי רפואה ניתן לקבל בלחיצת כפתור?

ההרצאה תציג פלטפורמה אינטרנטית חדשנית ויחידה מסוגה בעולם, שמטרתה להציג ללקוח תמונת מצב מקיפה על כל ביטוחי הבריאות שיש לו: החל מביטוחי בריאות פרטיים, דרך שירותי בריאות נוספים (שב"ן) של קופות החולים ועד בדיקת זכאות לתרופות, התרעה על כפל חסר ביטוחי והמלצה על כיסויים שכדאי להשלים ועוד.

מרצה: מיקי קופל, ממקימי מיזם הבריאות ומנכ''ל מדיהו

11:00
המעמד המשפטי של וועדי העובדים בסכסוכי עבודה ובשביתות
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A1

הוועידה תארח את כבוד השופט יגאל פליטמן, נשיא ביה"ד הארצי לעבודה בדימוס להרצאה ודיון בשינויים בתנאי העבודה והסכמי ההעבודה. שנגרמה מההיערכות המשקית לבלימת מגיפת הקורונה.

בהרצאתו נשיא ביה"ד הארצי לעבודה בדימוס, מר יגאל פליטמן, תיסוב בעיקרה על הדברים ומשמעות שינוי תנאי העבודה והסכמי העבודה בתחום משפט העבודה הקיבוצי, סכסוכי העבודה בעטיו, וזכות השביתה בגין אותם סכסוכים.

מרצה: כבוד השופט יגאל פליטמן, נשיא בית הדין הארצי לעבודה בדימוס, מרצה בכיר באקדמיה; מגשר ובורר בסכסוכי עבודה.

11:30
סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד.
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם המליאה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד סטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח אושר הארגוני וחווית עובד. הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

12:00
סולידריות בין ועדים: ככה יוצרים כוח ארגוני חזק מול הנהלה
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A1

המהלך של איחוד בין וועד עובדי פלאפון עם וועד עובדי בזק בינלאומי, מגיע על רקע הקושי של הוועד בבזק בינלאומי לנהל מאבק עצמאי, וזאת על רקע ההחלטה לסגור את החברה ולפצלה.

הסולידריות שהפגין וועד פלאפון החזק והדומיננטי הוא רגע מכונן ביחסי עבודה, שיעניק בעצם המיזוג כוח לוועד הממוזג שיבוא מאוחד וחזק יותר לשולחן המשא-ומתן.

יחיאל שמן, יו"ר וועד עובדי פלאפון יתארח בוועידה ויספר בהרצאה מרתקת איך עלה הרעיון לשיתוף הפעולה ולסולידריות עם עובדי בזק בינלאומי, והאם הוא לא מסכן את עובדי פלאפון במהלך.

מרצה: יחיאל שמן, יו"ר וועד עובדי פלאפון ויו"ר ועד עובדי אלפא המאוחד.

12:30
המשך הסיור בתערוכת הספקים למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם התערוכה

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

12:45
תפקיד הוועד בזמן משבר - הדיון המרכז
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A1

המשבר הגדול שיצרה מגפת הקורונה בכלכלה ובתעסוקה, חלחל חזק גם ליחסי העבודה האם הוועד צריך להילחם כדי למנוע פיטורים או לנסות להתחשב ברצון ההנהלה והחברה

משבר הקורונה והפגיעה העצומה בכלכלה ובתעסוקה, לקח את וועדי העובדים בישראל עד לקצה ואילץ אותם לעצב מחדש את סדר היום שאחרי.

פעילות וועדי העובדים השתנתה וגם סדר העדיפויות עבר מהפך. וועידת ישראל ליחסי עבודה תנסה לשרטט מחדש בעזרת ראשי הוועדים את אתגרי הליבה החדשים העומדים בפני וועדי העובדים בשוך מגפת הקורונה ולתת מענה לשאלה האם וועד העובדים צריך להילחם כדי למנוע פיטורים או לנסות להתחשב ברצון ההנהלה והחברה ולשתף פעולה.
רב שיח בשיתוף הקהל

פאנל המשתתפים:
יאיר כץ. יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית
מיקו צרפתי- יו"ר הועד הארצי של עובדי חברת החשמל
אלירן קוזליק- יו"ר וועד עובדי מפעל טבע בכפר סבא
קרן אופק- יו"ר וועד עובדי פרטנר
מיכל לוגסי- יו"ר וועד עובדי המינהל בנמל אשדוד
חנן סונטג- יו"ר ועד עובדי בז"ן
יעקב ואחניש- יו"ר ועד עובדי אגד
עו"ד גיל בר טל – יו"ר הסתדרות המעו"ף
עו"ד רן קונפינו- מנהל המחלקה המשפטית בהסתדרות לאומית
מנחה הדיון: שוקי שטאובר, עיתונאי יועץ בכיר לניהול, קריירה ועבודה

14:15
הפסקה וכיבוד צהרים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה
14:45
מופע סיום עם הסטנדאפיסט בני ברוכים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2+A3

מופע סטנד-אפ קורע מצחוק עם בני ברוכים מהסטנדאפיסטים האהובים והבכירים בארץ, השתתף בתוכניות טלוויזיה כגון: הישרדות VIP , מה זה השטויות האלה עם עדי אשכנזי, צחוק מעבודה ועוד. בני מתארח בוועידה במופע סטנדאפ שנון וקורע מצחוק.

15:45
סיום הוועידה ופיזור