מסלול רווחת עובדים


09:30 - תעתועי תודעה

מרצה: ליעד מודריק - ד"ר למדעי המוח, חברת הסגל האקדמי של אוניברסיטת תל אביב, כתבת חדשות, משפטים ואקטואליה, בערוץ 2 וגלי צה"ל.

כמה מההחלטות שלנו מבוססות על גורמים שאנחנו כלל לא יודעים על קיומם? המוח האנושי מייצר לנו מחשבות, רגשות, תחושות, חלומות, תפיסות והחלטות. איך כל זה קורה? איך הידע והניסיון שלנו משפיעים על הדרך שבה אנחנו תופסים את העולם? מהם הדחפים שמעצבים את ההתנהגות שלנו? ההרצאה תאפשר הצצה לנפלאות המוח ותראה מה הקשר בין מה שאנחנו רואים ומה שאנחנו חושבים שאנחנו רואים? ד"ר ליעד מודריק לוקחת אותנו למסע מרתק בנבכי המוח האנושי ואיך הוא יוצר עבורנו עולם שלם של תפיסות ומחשבות שלא בהכרח 'קשור למציאות'.

10:00 עידן היצירתיות בניהול רווחת עובדים

Presidentמרצה: קרן ליטני - מייסדת סושלייז, הסלון החברתי לחדשנות ומנהיגות בעידן הדיגיטל והכלכלה החדשה, מרצה ב- Tedx

בהשפעת הדיגיטל והכלכלה החדשה מציגה קרן ליטני, מייסדת סושלייז, הסלון החברתי את המתודולוגיה שפתחה בשיטת החכות והדגים שמטרתה לתת כלים מעשיים למנהלים לממש את הפוטנציאל שלהם ושל העובדים שלהם. הרצאה מלאת הומור והשראה, המציגה את הקשר בין יצירתיות חדשנות וגרוב, ומספקת מתכון לפיתוח כישורים יזמיים לפיתוח יצירתיות ותודעה פורצת דרך בחברות וארגונים.

10:30 - סיור חוויתי בתערוכת ספקים למשאבי אנוש ורווחת עובדים

הביקור בתערוכה יתאפשר למשך כל יום הוועידה

הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ולרווחה ארגונית, שתציג מרקם ססגוני של הצעות שי לחג, מוצרים לרווחת עובדים, תיירות ותוכן הביקור בתערוכה יאפשר מפגשים עסקיים בין משתתפי הוועידה לבין הספקים והיצרנים המציגים בתערוכה.

11:00 - הקשר בין תרבות ארגונית ובריאות עובדים

מרצה: ד"ר רונית פנחס - חוקרת ומרצה באקדמיה עוסקת בתחומי הממשק שבין חברה לבריאות.

ההרצאה תעסוק בקשר שבין תרבות ארגונית, תמיכה חברתית ומאפייני תעסוקה במקום העבודה לבריאות העובדים. -הקשרים שבין תחומי עיסוק לבריאות -הקשרים שבין תרבות ארגונית לבריאות העובדים -הסברים לפערי הבריאות ותוחלת חיים דרך משתנים פסיכו-חברתיים -הכלים שיש לנו כעובדים/מנהלים לשמור על בריאותנו בעבודה -הכלים שיש בארגון להבטיח את בריאות העובדים ואת שביעות רצונם.

11:30 - שינוי חוקי המשחק בעולם העבודה: מגמות עיקריות

מרצה: ד"ר נירית תושב אייכנר, חוקרת עולם העבודה החדש, יועצת ארגונית, חברת סגל במרכז האקדמי פרס- בית הספר למנהל עסקים

בהרצאה נתמקד בהבנת השינויים שחלו בעשור האחרון בעולם העבודה, בארץ ובעולם. דגש מיוחד יושם על הקונפליקט הרב דורי שנוצר בעקבות תמהיל עובדים מדורות שונים Z,X,Y, בייבי בומרס, הדילמות שנוצרות כגון: שימור עובדים, תגמול, פערי תרבות וכן יוצגו כמה מהדרכים לפתרון.

12:30 אחריות תאגידית שמשנה את העולם

מרצה: מיקי חיימוביץ - עיתונאית, מובילת תכנית התחקירים החברתית "המערכת", טבעונית ופעילה למען הסביבה ובעלי החיים. יוזמת ומובילת הקמפיין הישראלי של התנועה העולמית "יום שני ללא בשר"

הוועידה תארח את העיתונאית מיקי חיימוביץ העומדת בראש תוכנית התחקירים החברתית "המערכת", שתציג איך הפרויקט החברתי שהיא עומדת בראשו "מיטלס מאנדיי" מספק יתרונות עצומים לעובדים, למנהלים ולארגון, משפר את איכות החיים הסביבה וכן - איך קמפיין של יום אחד יכול לשנות את העולם!

13:30 - מאפס למאה: יומן מסע

מרצה: שי גולדן, עיתונאי, מנחה את תוכנית האקטואליה "מדברים על זה" לצידה של שרון קידון,

בהרצאה פורס שי לא רק את הסיפור המרתק אלא גם את הסוד הפשוט, שנמצא בהישג ידו של כל אחד, כיצד הופכים את המכשול למקפצה ואת הקושי ליתרון. כיצד מתגברים ומתעצמים במקום לשקוע ולקרוס. זוהי הרצאה מעוררת השראה ומרוממת רוח, אבל בעיקר כזאת שכל מי שנכנס אליה יוצא בסופה וממנה אדם אחר.

14:00 - ארוחת צהרים במסעדת - Daily Events

15:00 - מופע בידור: יאיר ניצני "מרים גבה"

מרצה: יאיר ניצני, חבר להקת ״תיסלם״, עורך ומגיש תוכנית סאטירה ברדיו ובטלוויזיה

בדרכו המשעשעת ובהומור המיוחד לו מציב ניצני מראה בפני הישראליות הכל כך מוכרת, ומציע לנו להסתכל עליה בחיוך של השלמה. הוא מדבר על ״תיסלם״, על הברז שלו , תוכניות רדיו וטלויזיה ״שירו של שפשפ״, ״האשם תמיד״ ו״שיר המנגל״ ועל השיר ״פרצופה של המדינה ״ שכתב לפני שלושים שנה ועדיין נשאר רלוונטי.

16:00 - סיום, חלוקת מתנות ופיזור