מסלול קניינות ורכש


09:00 - הרכש והעבודה מול הלקוחות הפנימיים

מרצה: דוד ענבר מנכ"ל מינט טכנולוגיות

איך צריך לעבוד, מה היעדים, מה מותר ובמיוחד מה אסור לעבודת רכש עם לקוחות הפנימיים. מדברים הרבה על עבודת הרכש עם הספקים, אולם מדברים הרבה פחות על עבודת הרכש עם הלקוחות הפנימיים. ההרצאה תתמקד בנושא חשוב זה ותציג שולחן ערוך של כללי עשה ועל תעשה. יינתן זמן להעלות שאלות.

10:15 - סיור חוויתי בתערוכת ספקים לרכש ארגוני, שי לחג ורווחת עובדים

הביקור בתערוכה יתאפשר למשך כל יום הוועידה

ועידת ICX לניהול ארגוני כוללת כחלק מהאג'נדה של תוכניות הכנס, גם סיור חוויתי בתערוכת ספקים גדולה וססגונית לרכש ארגוני ושי לחג. תערוכת הספקים תאפשר מפגשים עסקיים בין משתתפי הוועידה לבין הספקים והיצרנים המציגים.

10:45 - כיצד ליישם נכון ניהול רכש ושרשרת אספקה בעידן הדיגיטאלי

פאנל מומחים

פאנל מומחים בשיתוף הקהל לדיון בנושא: כיצד ליישם נכון ניהול רכש ושרשרת אספקה בעידן הדיגיטאלי בשיתוף ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל

12:00 - קבלת החלטות וניהול משא ומתן ברכש

מרצה: דוד סבן- סמנכ"ל הכספים איקאה ישראל

בזירה עסקית תחרותית מאוד, כולנו מנסים להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית במשא ומתן ולקבל החלטות מושכלות ונבונות. הרצאה ייחודית אשר סוקרת את תהליכי קבלת ההחלטות האישיות של כל אחד מאתנו לרבות המכשולים, האתגרים הפסיכולוגים והסביבתיים הגלויים והסמויים שאיתם אנחנו מתמודדים. ההרצאה מציגה מחקרים וניתוח מקרים ומכילה מספר ניסויים חברתיים בשיתוף הקהל שבמהלכם המשתתפים בוחנים את אסטרטגיות קבלת ההחלטות ואת אסטרטגיות המשא ומתן האינטואיטיביות והאישיות שלהם, מזהים אסטרטגיות חלופיות, מעריכים את בעיות קבלת ההחלטות שלהם, ויוצרים סדר יום מותאם אישית לשינוי.

13:00 - סוגיות עדכניות וסקירה משפטית ברכש

מרצה: ד"ר עו"ד אורן שבת, מומחה בדיני מכרזים ציבוריים ומחבר הספר העתירה המינהלית והסעדים במכרזים ציבוריים (פרלשטיין גינוסר, 2017)

חוקים והלכות חדשות בדיני מכרזים ורכש. סקירת משפטן מומחה שיסקור את החידושים האחרונים וחידושים בענייני חוק ומשפט.

14:00 - ארוחת צהרים במסעדת - Daily Events

15:00 - מופע בידור: יאיר ניצני "מרים גבה"

מרצה: יאיר ניצני, חבר להקת ״תיסלם״, עורך ומגיש תוכנית סאטירה ברדיו ובטלוויזיה

יאיר ניצני במפגש בלתי אמצעי עם קהל. בדרכו המשעשעת ובהומור המיוחד לו מציב ניצני מראה בפני הישראליות הכל כך מוכרת, ומציע לנו להסתכל עליה בחיוך של השלמה. הוא מדבר על ״תיסלם״, על הברז שלו , תוכניות רדיו וטלויזיה ״שירו של שפשפ״, ״האשם תמיד״ ו״שיר המנגל״ ועל השיר ״פרצופה של המדינה ״ שכתב לפני שלושים שנה ועדיין נשאר רלוונטי.