מסלול רווחה וחווית עובד - יולי 2021


מסלול רווחה וחווית עובד יחבר אתכם עם החידושים האחרונים בניהול וביצירה של חוויית עובד נכונה ומוצלחת ויסייע להקנות כלים יישומיים בתחום מתפתח זה. ארגונים רבים בארץ ובעולם שואלים כיום את עצמם "מה היא השפה הנכונה ליצירת Engagement?", איך ניתן להיאבק בנתוני הנטישה הגבוהים וליצור מחוברות של העובדים הצעירים לארגון?" מסלול רווחה וחווית עובד יידון באתגרים העומדים בפני מנהלי חווית עובד ליצירת Engagement אצל הדורות הצעירים בכלל, ודור ה Y בפרט. הכנס יבחן כלים לעידוד מוטיבציה ופרודוקטיביות מוגברת שתגרום להפחתת התחלופה של עובדים ולרווחיות גבוהה לארגון. חווית עובד חיובית יכולה להשפיע מאוד על מעורבות, שמירה ופריון העבודה. חווית עובד הפכה למבדיל מרכזי במיתוג מעסיקים, בגיוס ובשימור עובדים בעולם העבודה החדש. ארגונים המספקים לעובדיהם מסע חיובי ובלתי מתפשר - החל משלב הגשת המועמדות והראיון הראשון, דרך פיתוחו וקידומו המקצועי ועד להפיכתו לחלק בלתי נפרד מהארגון. תהליכים אלו משפיעים משמעותית על מעורבות, תרבות, מורל ושימור העובדים, ובד בבד, יוצרים את היתרון הנכסף לארגון.


 • תאריך: 07/07/2021 08:15
 • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
 • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A2

תיאור

חווית עובד - מחויבות - מעשים

המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס רווחה וחווית עובד שייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2021.

הכנס ייערך ביום ד' 22/1/20
בגני התערוכה, אקספו תל אביב

כנס רווחה וחווית עובד, יציג השנה בעזרת מומחים מובילים את הפסיכולוגיה האנושית, והדרכים לפיהם המוח האנושי מחווט את העובד לעבוד בצורה טובה יותר, ויחשוף את האיומים שמפחיתים את יכולתו להקשיב, ללמוד, לשתף פעולה ולתפקד במיטבו.

הכנס יחשוף כללים ורעיונות מוכחים בהם צריכים ארגונים להתמקד בהפיכת חוויות העובד לנוחה ולנכונה ככל האפשר ובכך ליישם את מיטב הפוטנציאל מעובדי הארגון.

כנס רווחה וחווית עובד, הינו חלק מוועידת ישראל למשאבי אנוש – HR2021, והוא כולל ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח רווחת עובדים, ובכלל זה שירותים ומפגש עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש של ישראל.

הכנס ינעל במופע "מצב טיסה" צחוקים עד השמיים, מופע אימפרוביזציות עם השחקנים והקומיקאים: לירית בלבן, משה פרסטר, עודד מנסטר.

אתם קוראים נכון! 
וועידת ישראל למשאבי אנוש -  HR2021, מתקיימת במימון מלא של המרכז הבינלאומי לכנסים, ומכאן שהשתתפות בכנסים אינה כרוכה בתשלום, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.

בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו


תכני הכנס

 • תכלס איך להיות הגרסה הכי טובה של עצמינו
 • Engagement: מחוברות עובדים כמפתח להצלחת הארגון
 • כיצד לבנות תכנית תגמול שמקדמת את האטרקטיביות של הארגון בשוק העבודה הדינמי
 • לעשות מהלימון לימונצ'לו - הרצאה אמיצה החושפת את הסודות ליצירת אופטימיות מתמשכת.
 • לשבור את המטריקס" עם עידן מור (גדי וילצ'רסקי).
 • "גבולי" - הצגה קצרה ומרתקת שהופכת לסדנא למניעת הטרדות מיניות בעבודה.
 • מופע סיום טיסה עד השמים- מופע אימפרוביזציות עם לירית בלבן, משה פרסטר ועודד מנסטר.


סגל המרצים והמשתתפים:

 • ענת קלו לברון - מרצה בכירה, מגישה תוכניות רדיו וטלוויזיה שמסייעת להפוך משברים לנקודות זינוק . מחברת הספרים "קשת בשחור-לבן, 'אושר-לא מה שחשבתי' ו- 'תכלס'. כיהנה בעבר בתפקידי שיווק בכירים בחברת יבמ ומיקרוסופט.
 • אורנה רייטר -מנכ"ל Teaming+  מומחית לפיתוח ארגוני וניהול משאבי אנוש בחברות מקומיות ובינלאומיות. מתמחה בפיתוח מנהלים וצוותים, שיתופי פעולה, עבודה בממשקים, הנעה ללא סמכות, עבודת צוות, בניית צוות.
 • גלעד הרוש -מנהל יחידת תגמול, שכר ויחסי עבודה בפירמת רואי החשבון BDO. בעל מומחיות ייחודית בתחום השכר, התגמול, יחסי העבודה והמו"מ הקיבוצי.
 • גאיה קורן- עיתונאית ומנטורית להערכה עצמאית.
 • עידן מור - סטנדאפיסט, שחקן, תסריטאי ופעיל חברתי. הגיש פינה בערוץ הספורט, בתוכנית "הצינור" ומגיש תכנית רדיו עם לאה לב ב-103 FM
 • מיכל פרדקין, ירמי רייך ורועי מלכה - שחקני ההצגה "גבולי" - למניעת הטרדות מיניות בעבודה.
 • לירית בלבן, משה פרסטר, עודד מנסטר - שחקני מופע הסיום "טיסה עד השמים"
 • אמיר זמורה - מנחה הכנס, יועץ תקשורת, מומחה לניהול משברים ארגוניים


הוועידה מורכבת מארבע מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי כ"א, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהרים, מופע ושי אישי מגניב, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן