מסלול משאבי אנוש וניהול ארגוני


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

בסביבה המורכבת בה פועלים כיום הארגונים, משתנים ומתרבים הפרמטרים עימם נאלצים אנשי משאבי האנוש להתמודד. פרופיל העוסקים במקצוע משתנה, מערכות היחסים של הארגון עם המועסקים, עם ההנהלה ועם הסביבה משתנות אף הן וכמובן כניסה של עוד ועוד טכנולוגיה.


  • תאריך: 23/01/2019 08:30
  • מקום: שדרות רוקח 101, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם A3

תיאור


יחסים / ניהול / מנהיגות

מסלול משאבי אנוש יציג סקירה מקיפה וחדשנית על תחום משאבי אנוש והניהול הארגוני, יבחן את הפתרונות שמציעה הטכנולוגיה לעולם משאבי האנוש, ידגיש שינויים חשובים בתחום משפט העבודה, כמו תנאים לאכיפת תניית אי תחרות ותקופת צינון, וילמד איך להפוך את המקום העבודה למקום טוב יותר לעובדים ולמנהלים.

הוועידה מציעה השנה 4 מסלולי התמחות ועניין. המשתתפים במסלול משאבי אנוש, יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל אירועים במתחם.

הכנס יכלול סיור ומפגש לקוחות בתערוכת הספקים הגדולה בישראל למשאבי אנוש, חווית עובדים ושי לחג וינעל במופע קומי חדש, מרגש, משעשע ושנון בין שתי נשים האחת מומחית לשפת גוף והשנייה שחקנית וסטנדאפיסטית. יהיה מרתק!

קהל יעד 
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי כ"א, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה, מנהלי רווחה וחווית עובד, וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

ההשתתפות בוועידה, כמו גם הביקור בתערוכת הספקים והכניסה למופע, אינם כרוכים בתשלום וכוללים אירוח מלא של כיבוד בוקר, ארוחת צהריים חוויתית ושי אישי, אולם מותנים ברישום מראש.
מספר המקומות מוגבל. קדימות תינתן לחברי פורום משאבי אנוש אליו ניתן להצטרף בקישור הבא: 

הצטרפו עכשיו ל"פורום משאבי אנוש וניהול ארגוני" ותהיה חלק מהקהילה המקוונת: הקלק כאן