תתכוננו לעתיד העבודה. זה מגיע מהר יותר ממה שציפינו.

להעצים אנשים, ליצור אפשרויות ! image
המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום משאבי אנוש שמחים להזמינכם לאירוע המצופה ביותר בלוח השנה של משאבי אנוש בישראל, ועידת HR2024.

לרישום הקליקו כאן: 
מוכנים להניע את עתיד משאבי אנוש?
סמנו ביומן: 27/2/2024, באקספו ת"א

בואו להעצים את הצוותים שלכם! בואו ליצור לעצמכם אפשרויות חדשות!

למשתתפים מובטחת תוכנית מקצועית, ייחודית ובלעדית בחווית למידה מעשירה עם כיבוד בוקר וצהרים ובסיומה מופע סטנד אפ מצחיק ושנון שלא תשכחו!

בוועידה זו כמו בכל הכנסים של המרכז הבינלאומי לכנסים, אין התערבות של נותני חסות בתכנים, אין הרצאות מסחריות. פשוט תוכן מקצועי טהור ובעל ערך גבוה המועבר על ידי מיטב המומחים והמרצים מעוררי ההשראה בתחום.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך מחייבת הרשמה מראש.

בואו לוועידה ותהנו מגמישות בחירה של 5 מסלולי תוכן בתחומי הליבה של ניהול משאבי אנוש, לצד מפגשי נטוורקינג עם מנהלים מהתחום.

בואו ליהנות גם מביקור חוויתי בתערוכת הספקים הגדולה מסוגה בישראל.
ובואו לכבוש יחד את עתיד משאבי האנוש. הירשמו עכשיו!

עולם העבודה משתנה בקצב מדהים, ומשאבי אנוש עומדים בלב המהפכה המרגשת הזו. הצטרפו אלינו כדי לשמוע וללמוד מהמומחים המובילים בתחום, איך מנווטים בנוף העבודה המשובש הזה? כיצד נוכל לא רק להסתגל, אלא גם לשגשג ולהפוך לכוחות מנחים בארגונים שלנו?

וועידת ישראל למשאבי אנוש לשנת HR2024, מבטיחה להאיר את האופק של תעשיית משאבי האנוש, להציע תובנות, השראה ואסטרטגיות ייחודיות כיצד לכבוש את עולם העבודה החדש. הבטיחו את מקומכם!

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן

הצטרפו אלינו כדי לחקור יחד איתנו רעיונות פורצי דרך, להתחבר עם עמיתים ולהעצים את הידע והכלים הדרושים כדי להוביל את הארגון שלכם ואתכם לעתיד של הצלחה.

וועידת ישראל למשאבי אנוש, היא לא עוד כנס; זוהי השקעה בצמיחה המקצועית שלכם, בעתיד הארגון, ובהתפתחות של תעשיית משאבי האנוש. זהו רגע מרכזי בזמן, הזדמנות שלא תרצו לפספס!!

בעולם העבודה החדש והמשובש הזה, יש לנו תפקיד ייחודי אנחנו האדריכלים של מקום העבודה העתידי.


התכוננו למסע טרנספורמטיבי כאשר אנו משקפים, מדמיינים ומגדירים מחדש את עתיד משאבי האנוש ביחד.
הבטיחו את מקומכם בכנס ותצעדו באומץ אל העתיד. עולם העבודה החדש מחכה. בואו נעצב את זה ביחד!!!

הוועידה תחשוף את מודל העבודה ההיברידי לשיתוף פעולה, תדון בחשיבותם של מנהיגים אמפתיים, תציג דרכים לניהול שינויים כולל התמודדות שיטתית עם שינויים ביעדים, בתהליכים או בטכנולוגיות של הארגון, ניהול רווחת העובדים ובניית ארגון בריא, תרומת גיוון, שוויון והכלה לתרבות הארגונית, People Analytics, הדור הבא של מיתוג מעסיק וטכנולוגיות גיוס מודל 2024.

בנוסף הכנס יציג כלים ופתרונות לדיגיטציה של משאבי אנוש, לטיפול בשחיקה במקום העבודה ובבריאות הנפש, לחוויית עובד מנצחת, לזריזות ארגונית, לעבוד במקום עבודה ממוקד תכלית ועוד.

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן

הוועידה גם תספק למשתתפים הזדמנות למפגשי נטוורקינג מרתקים שיאפשרו לכם להתחבר במהירות למשתתפים שהרקע המקצועי שלהם ותחומי העניין שלהם דומים לשלכם.