26/1/2022 - אקספו תל אביב

המרכז הבינלאומי לכנסים, שמח להציג את האירוע העצמאי והמוביל של תעשיית משאבי האנוש בישראל לשנת 2022.

הוועידה תערך ביום ד' - 26/1/22

אקספו תל אביב - ביתן 10

השתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש


האירוע מתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הירוק

הקורונה הכתיבה דרכים חדשות של העסקה, תקשורת וביצוע העבודה, אולם את החלק המאתגר ביותר חוו מחלקות משאבי האנוש ששיטות העבודה בהן השתנו בין לילה באופן דרסטי.

השנה החולפת אילצה את מרבית הארגונים לעדכן את תחום משאבי האנוש כדי לעמוד בקצב השינויים המהירים שהכתיבה המגפה ולמעשה תפקיד מנהל משאבי האנוש הוגדר מחדש.

משימות רבות הועברו לעבודה היברידית או לעבודה מרחוק, הגיוסים נעשו וירטואליים, ביצועי צוותים נעשו מקוונים ופגישות וירטואליות הפכו לחלק משגרת העבודה. נראה כי שנת 2022, הולכת לדחוף עוד יותר את הגבולות וכפועל יוצא, ניהול משאבי אנוש ייעשה מורכב ומאתגר יותר ויותר.

הכנס יציג השנה פתרונות לאתגרי ניהול העובדים בעידן החדש וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2022, תציג בעזרת מומחים ומרצים מעוררי השראה את המגמות החדשות ששינו ומשנות מקצה לקצה את הדינמיקה ודרכי הניהול של המשאב האנושי בישראל ובעולם, ותציע פתרונות לאתגרי ניהול העובדים בעידן החדש.

הוועידה נועדה בנוסף לחלק האקדמי, ליצור נטוורקינג בין מנהיגי HR מהארגונים המובילים, ולהפגיש את אנשי התעשיה עם משפיענים ומנהיגים מעולם העבודה והניהול בישראל, והכל באירוע מרגש וייחודי הכולל גם תערוכת ספקים חוויתית, הגדולה מסוגה למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד.

בוועידת ישראל  כמו בכל הכנסים המקצועיים של המרכז הבינלאומי לכנסים, אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!