המהפכה במשאבי אנוש: ניווט הקידמה לצד סכנות פוטנציאליות

ברוכים הבאים לוועידת ישראל למשאבי אנוש - HR2024 image
במהפכה הדיגיטלית בה אנו נמצאים, הטכנולוגיה מעצבת מחדש כל היבט בחיינו. גם תחום משאבי אנוש וניהול כישרונות עובר מהפך משמעותי. ככל שהטכנולוגיה מאיצה את השינוי, תהליכי משאבי אנוש, כמו גם, הדינמיקה במקום העבודה והאופן שבו חברות מתקשרות עם עובדים, משתנה באופן דרמטי.

אוטומציה של תהליכי משאבי אנוש וכניסתה של הבינה המלכותיות כדוגמת ChatGPT, מהווים סכנה פוטנציאלית. בעוד שפלטפורמות דיגיטליות יכולות לפשט משימות ולאפשר מיקוד אסטרטגי, הן עלולות גם להוביל לבעיות טכניות, פרצות מידע ואובדן המגע האנושי בתהליכי משאבי אנוש אם לא יטופלו כראוי.

שינויים מהירים אלו, מחייבים את משאבי האנוש בלימוד מתמיד ועקבי כדי שיוכלו לנווט בהצלחה את השינוי אצלם בארגון.

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן

הוועידה תקדיש את הדיון המרכזי למהפכה במשאבי האנוש, תדון בכל מחוללי השינוי ותציע בעזרת מומחים ואנשי מקצוע, פתרונות וכלים לאימוץ הטרנספורמציות, לבניית חוסן ועוד.

חשוב להדגיש כי בוועידה זו, כמו בכל הכנסים המקצועיים של המרכז הבינלאומי לכנסים, אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות סמויות או גלויות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

רווחה וחווית עובד
המיקוד של משאבי אנוש, עבר גם מפרודוקטיביות בלבד לדגש מוגבר על רווחת העובדים. למרות ששינוי זה מועיל במידה רבה, הוא מלווה גם בסיכון של יישום שגוי של שינויים אלה. הכנס יציג את הנושאים בהן חברות חייבות לאזן בין החתירה לפרודוקטיביות לבין יצירת סביבת עבודה תומכת שבאמת מעריכה את רווחת העובדים, ותראה כיצד ביצוע לא מספק עלול להוביל לירידה במורל עובדים, ובעקבות כך לירידה בביצועים.

הוועידה תקיים דיון ותחשוף את עולמם הסודי של מנהלות ומנהלי הרווחה, ובכלל זה תציג טיפים להצלחה בניהול רווחה, אושר ארגוני וחווית עובד מנצחת.


מיתוג מעסיק
עם מעבר הכוח מחברות לעובדים, ארגונים מתמודדים עם האתגר להישאר תחרותיים הן במשיכה והם בשימור כישרונות. חברות שלא מצליחות להציע הטבות אטרקטיביות, לשמור על הערכים שלהן ולטפח תרבות ארגונית חיובית, עשויות למצוא את עצמן נאבקות על כל מגויס ומתקשות לשמור על כישרונות מובילים אצלם בארגון.

הוועידה תקיים פאנל מומחים לתחומי המיתוג והגיוס שישרטט בשיתוף הקהל דרכים למיתוג מעסיק מנצח. הוועידה פרסמה לטובת האירוע מדריך מעשי למיתוג שזמין למשתתפים. לקבלת המדריך הקליקו כאן


גיוון והכלה
החשיבות הגוברת של גיוון, הכלה ומנהיגות אפקטיבית בארגונים עלולה להוות אתגר לחברות חסרות בתחומים אלה. ארגונים שאינם נותנים עדיפות לנושאים אלו עלולים להתמודד עם נזקי מוניטין, מעורבות מופחתת של העובדים, ובסופו של יום יחוו ירידה בביצועים הארגוניים.

הוועידה תארח להרצאה ולדיון את פרופ' שולמית אלמוג, ראש היחידה לגיוון ושוויון, יועצת הנשיא לשוויון מגדרי, מנהלת בפורום משפט, מגדר ומדיניות בפקולטה למשפטים, אוניברסיטת חיפה.


הסתגלות לשינויים
לבסוף, ההתנגדות למודרניזציה וחוסר החוסן מהווים איומים משמעותיים לכל לחברה. חברות שאיטיות בהסתגלות לעולם המשתנה, מסתכנות בהישארות מאחור. כדי להימנע מכך, ארגונים חייבים לתעדף חשיבה אנליטית, משא ומתן, מנהיגות, אמפתיה ויכולת הסתגלות טכנולוגית כדי לנווט ביעילות את מקום העבודה המשתנה.

לסיכום, מהפכת משאבי אנוש מעצבת מחדש את נוף ניהול הכישרונות, ומביאה גם הזדמנויות וגם אתגרים. חברות צריכות להישאר ערניות לסכנות הפוטנציאליות הללו ולאמץ גישה פרואקטיבית כדי לנווט את השינוי הזה ביעילות. המפתח הוא לאמץ את השינוי, אולם במקביל לבנות חוסן ולמנף את השינויים הללו כדי לשפר את הביצועים הארגוניים לצד שביעות רצון העובדים.

הירשמו עכשיו ובואו ליהנות מחוויה מקצועית, מעשירה ומאירת עיניים, שמטפחת דיאלוג ושיתוף של שיטות עבודה מומלצות בין אנשי משאבי אנוש. הצטרפו אלינו בעיצוב עתיד משאבי אנוש, ובחרו לכם אחד מחמשת המסלולים המוצעים.

הוועידה תיערך ביום ג' - 27/02/2024
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב
 
ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן


מופע סיום
הוועידה תינעל במופע מרתון סטנד אפ שנון וקורע מצחוק, בהנחיית הסטנדאפיסט עופר חזון, ובהשתתפות הסטנדאפיסטים סיגל כהנא, עודד מנסטר ומשה פרסטר.


תערוכת הספקים HR2024
התערוכה לחדשנות במשאבי אנוש ובעולמות הרווחה והאושר הארגוני. התערוכה מציעה הזדמנות ייחודית לחקור מגוון רחב של מוצרים ושירותים לתעשיית משאבי אנוש, לצד מוצרים ושירותים בעולמות הרווחה והאושר הארגוני, מספקים שנבחרו בקפידה.

בתערוכת הספקים מציגים למעלה מ-270 חברות, יצרנים ונותני שירותים, והיא מספקת פלטפורמה ישירה ליצירת קשר עם מובילי שוק מבוססים ונציגי מותגים ידועים ועד לסטארט-אפים חדשניים, המציגים יחדיו פתרונות ושירותים למשאבי אנוש, אושר ארגוני ורווחה תאגידית.הוועידה מציעה לבחירתכם 5 מסלולי תוכן ותערוכת ספקים ססגונית ומעשירה
ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אולם מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים.
המשתתפים ייהנו מאירוח של כיבוד בוקר עשיר, כיבוד צהרים ומופע סיום.

תוכנית וסדר יום
סגל המרצים
מסלולי התוכן


בואו לוועידה ותיהנו מגמישות בחירה של 5 מסלולי תוכן ומביקור חוויתי בתערוכת ספקים הגדולה מסוגה בישראל. אתם מוזמנים להירשם למסלול המועדף עליכם, אך תוכלו לשנות ולהתאים את הרשמתכם ביום האירוע, לפי תחומי העניין שלכם. ניתן להשתתף בכל האירועים וההרצאות המתקיימים במתחם.

להתראות בוועידה

יעקב אלוש, יו"ר וועידת ישראל למשאבי אנוש